Darmowa dostawa to nie wszystko! Sprawdź, co kryje oferta Allegro Smart! i zostań mistrzynią okazji!

Mistrzyni cenowych okazji robi zakupy szybko i wygodnie. Pierwsza wie o najświeższych promocjach, a dostawa i zwrot są dla niej bezpłatne - proste? Z ofertą Allegro Smart! - tak. Każda z nas może zapolować na wyjątkowe okazje w naprawdę wygodny sposób! Na czym polega i jakie konkretnie korzyści niesie za sobą Allegro Smart!? Sprawdzamy!

49 zł za nielimitowaną liczbę przesyłek!

Jeśli cenisz sobie komfort kupowania bez konieczności ruszania się z domu oraz swobodnego przeglądania i porównywania produktów o dowolnej godzinie, to musisz wiedzieć, że z opcją Allegro Smart! możesz teraz znacznie więcej! Według zeszłorocznego raportu Gemius “E-commerce 2018” 35% ankietowanych przyznało, że kupowaliby więcej przez Internet, gdyby koszt dostawy był tańszy. Jeśli zaliczasz się do tego grona, ta usługa Allegro Smart! jest skierowana właśnie do ciebie.

Jednorazowy koszt równy 49 zł – dokładnie tyle wynosi opłata abonamentu ważnego przez cały rok. W tym czasie możesz korzystać z nielimitowanej liczby przesyłek – pod warunkiem, że zrobisz zakupy za minimum 40 zł u jednego sprzedającego. Nietrudno zauważyć, że koszt skorzystania z tej usługi zwraca się już po kilku zamówieniach!

Nie jesteś zdecydowana? Możesz skorzystać z oferty miesięcznej, której cena wynosi zaledwie 8,99 zł – a więc jest równa kosztowi jednego dostarczenia przesyłki do paczkomatu. Jeśli w ciągu 30 dni od wykupienia usługi (po raz pierwszy), nie będziesz do niej przekonana, masz prawo odstąpić od umowy, bez podawania przyczyny. Z opcją Allegro Smart! możesz swobodnie przeglądać tysiące atrakcyjnych ofert i porównywać najlepsze okazje, nie martwiąc się o koszty przesyłki.

Ponad 18 tysięcy Paczkomatów i punktów odbioru

Określone godziny pracy i ciągły pośpiech kurierów, a co się z tym często wiąże: kolejne nieudane próby doręczenia, które sprawiają, że na swoją przesyłkę czekamy zdecydowanie za długo. Z Allegro Smart! nie musisz się o to martwić. Korzystając z tej usługi możesz wybrać jeden z 18 tysięcy Paczkomatów i punktów odbioru, w których czekać będzie na ciebie twoje zamówienie. Z pewnością w twojej okolicy znajduje się np. sklep sieci Żabka, placówka Poczty Polskiej, stacja Orlen czy salon RUCH-u. Wystarczy, że wskażesz dogodne dla siebie miejsce, a zamówiony produkt zostanie bezpiecznie dostarczony i przechowany w określonym punkcie.

Bez względu na to, którą z opcji wybierzesz, nie martwisz się o koszt dostawy. Dodatkowo, posiadając Allegro Smart!, możesz liczyć na darmową przesyłkę zamówienia pod wskazany adres za pośrednictwem listu poleconego lub przesyłki.

Gwarancja darmowych zwrotów z Allegro Smart!

Z pewnością zdarzyło Ci się zamówić produkt, który po dostarczeniu nie sprostał twoim oczekiwaniom. W świetle obowiązujących przepisów, masz prawo do zwrotu towaru we wskazanym terminie, niemniej większość sklepów obarcza kupującego kosztami przesyłki. Dzięki Allegro Smart! ten problem cię nie dotyczy, bowiem usługa ta obejmuje możliwość darmowego zwrotu. Jak tego dokonać? Wystarczy, że uzupełnisz dołączony do zamówienia formularz zwrotu i wraz z przesyłką odniesiesz go do punktu, z którego został odebrany. To wyjątkowo prosty sposób i co najważniejsze: nie pochłania mnóstwa czasu. W zamian możesz swobodnie kupować, bez ryzyka dodatkowych kosztów, gdy wybrany rozmiar czy materiał nie spełni twoich potrzeb.

Allegro Smart! Week – sezon największych promocji

Allegro Smart! Week – pod nazwą tą kryje się tydzień wyjątkowych obniżek w platformie zakupowej Allegro. W okresie od 30 września do 5 października, posiadając usługę Allegro Smart!, możesz nabywać swoje ulubione artykuły i jednocześnie oszczędzać. Dla użytkowników tej oferty przygotowane zostaną liczne promocje, limitowane oferty specjalne oraz setki zakupowych niespodzianek.

Jeśli nie korzystałaś dotąd z usługi Allegro Smart!, z pewnością warto rozważyć tę opcję. Z kolei, jeżeli jesteś już użytkownikiem oferty, sprawdź do kiedy ważny jest twój abonament. Zdecydowanie, warto go przedłużyć przed rozpoczęciem Allegro Smart! Week, aby być gotowym na pełen obniżonych cen tydzień!

Weź udział w dyskusji:
Darmowa dostawa to nie wszystko! Sprawdź, co kryje oferta Allegro Smart! i zostań mistrzynią okazji!
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl