Fotokalendarz - doskonały prezent na Gwiazdkę

Poszukiwania prezentów gwiazdkowych w tym roku mogą być wyjątkowo trudne. Minione miesiące dla wielu były okraszone tęsknotą za bliskimi i strachem o ich zdrowie. Okres kwarantanny, choć trudny, przyniósł też wiele "sensacyjnych" odkryć. Niektórzy dowiedzieli się, że tym, co mają najcenniejsze jest rodzina i przyjaciele, a każdą wspólnie spędzaną chwilę trzeba odpowiednio celebrować.

Dobrze jest utrwalać wspomnienia w formie zdjęć. Potem można je wywołać i przeglądać albo zrobić z nich jeszcze lepszy użytek – przeznaczyć do spersonalizowania upominków na Gwiazdkę. Jednym z nich na pewno będzie fotokalendarz.

Co to jest fotokalendarz?

Do postawienia na biurku, zawieszenia na ścianie lub w formie notatnika do planowania obowiązków zawodowych i robienia zapisów. Fotokalendarz występuje w kilku formatach i rozmiarach, a wiele jego elementów możesz swobodnie skonfigurować samodzielnie. Zrobisz to za pomocą kreatora dostępnego na stronie Empik Foto. W ten sposób wgrasz też zdjęcia, które mają ozdobić każdą kartę kalendarza na nadchodzący rok. Oprócz tego dodasz zabawne podpisy, grafiki czy cliparty, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego. I o to właśnie chodzi!

Jak zrobić fotokalendarz?

Zaprojektowanie fotokalendarza jest łatwiejsze i szybsze niż myślisz. Z tym „wyzwaniem” poradzą sobie nawet osoby mniej biegłe w obsłudze komputera. Wystarczy:

  • wejść na stronę FOTOKALENDARZE,
  • wybrać parametry kalendarza począwszy od formatu – biurkowego, ściennego lub trójdzielnego,
  • określić rodzaj papieru (w przypadku wariantu ściennego) – kredowy lub fotograficzny premium,
  • wybrać któryś z gotowych szablonów lub stworzyć własny od podstaw,
  • wybrać zdjęcia, wgrywając je z dysku swojego komputera lub z galerii na portalu Facebook, Instagram, jak również z dysku Google,
  • potwierdzić zamówienie, opłacić je, wskazać adres do wysyłki i gotowe!

Dla jeszcze lepszej personalizacji projektowanego produktu, warto zaznaczyć na kartach kalendarza daty urodzin, rocznic czy innych ważnych dla rodziny wydarzeń. To sentymentalne i praktyczne – w pośpiechu dnia codziennego na pewno nikt nie zapomni o przyjacielu czy innej bliskiej osobie.

Dlaczego fotokalendarz to świetny prezent?

Zastanawiasz się nad wyborem trafionego prezentu na święta, który nie zrujnuje Twojego budżetu? Biżuteria, odzież, kosmetyki, dekoracje do domu… to najpopularniejsze, ale też najbardziej „oklepane” upominki. Czy warto powielać je co roku? Uważamy, że nie – zwłaszcza w tym trudnych dla wszystkich okresie lepiej jest postawić na prezent z duszą – spersonalizowany, samodzielnie zaprojektowany, podarowany od serca. Nie tylko wywoła szereg wzruszeń, ale też pozostanie w użyciu przez cały rok (co rzadko się zdarza w przypadku wielu innych produktów). Wisząc na ścianie lub stojąc na biurku w gabinecie, zawsze będzie się kojarzył z magią minionych świąt i osobą, przez którą został sprezentowany. Dla Ciebie zalety są trzy – niski koszt zakupu, szybkość projektowania i wygoda kupowania, a także pewność, że nikt inny nie da identycznego upominku!

Komu podarować fotokalendarz?

Fotokalendarz, dzięki szerokiej opcji personalizacji nadaje się jako upominek dla każdego. Nie da się ukryć, że najbardziej uszczęśliwi osoby starsze – rodziców i dziadków, którzy od cyfrowych kalendarzy nadal wolą te w tradycyjnej wersji papierowej. Powieszą je na ścianie lub postawią na nocnym stoliku i swoich bliskich będą widzieć każdego dnia, a przewracając kolejne karty będą tylko cieszyć się pięknymi przeżyciami, wspomnieniami i wydarzeniami uwiecznionymi w formie dużych, wyraźnych zdjęć.

Szukasz inspiracji na prezent dla bliskiej osoby? Rok 2020 pod wieloma względami okazał się być wyjątkowy – trudny, ale też uzmysławiający ludziom, że tym co jest najważniejsze nie są piękne ubrania, drogie kamienie szlachetne ani luksusowe samochody. To bliscy, dla których zrobiliby wszystko! Na Święta wystarczy przygotować fotokalendarz – piękny i elegancki prezent o praktycznym zastosowaniu.

Dodatkowo teraz w ramach akcji Black Weekend wszystkie produkty w Empik Foto (także fotokalendarze) kupisz aż 25% taniej!