Dzień Babci i Dziadka - koniec prezentowych dylematów!

Babcie i dziadkowie to najukochańsze osoby na świecie, które zawsze bezwarunkowo wspierają i motywują do działania, choć nie zawsze rozumieją Twoje wybory czy decyzje. Ich rola w codziennym życiu jest nieoceniona, jednak często nie zdają sobie oni z tego sprawy. Aby im przypomnieć, jak bardzo są Ci bliscy, oraz docenić ich starania, podaruj im coś wyjątkowego - prezent, który wywoła łzy wzruszenia. Poznaj nasze propozycje!

Najpiękniejszy prezent, jaki można podarować bliskim, to Ty i czas spędzony z Tobą. Czasami wystarczy spokojnie wypić z dziadkami herbatę, posłuchać znów tych samych historii. Pooglądać stare fotografie, zjeść pyszny obiad przygotowany przez babcię i poprosić dziadka o naprawę ukochanych butów. Tak niewiele trzeba, aby znów poczuli, że są dla Ciebie ważni i potrzebni. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Aby bliscy nie zapominali o Twojej obecności, wsparciu oraz o tym, ile dla Ciebie znaczą, przygotuj dla nich personalizowane upominki.

Prezent wypełniony wspomnieniami – wyjątkowe fotoksiążki dla babci i dziadka

Choć dziadkowie są osobami, które uwielbiają tradycyjne upominki, nowoczesna fotoksiążka z oferty Empik Foto z pewnością przypadnie im do gustu! Jest zupełnie nowym i oryginalnym sposobem na zaprezentowanie zdjęć, które można uzupełnić o liczne opisy sytuacji, daty czy imiona osób, które się znajdują na obrazkach. W rezultacie zwykły album staje się niesamowitą książką biograficzną. Dzięki temu, nawet gdy dziadków zabraknie na świecie lub ich pamięć nie będzie tak dobra jak kiedyś, każdy będzie mógł poznać historię swojej rodziny, a w ten sposób także dowiedzieć się więcej o sobie.

W fotoksiążce można umieścić różne zdjęcia i stworzyć pamiątkę o zupełnie innym charakterze. Możesz np. zebrać fotografie dziadków z przeszłości, znaleźć miejsca, w których zostały wykonane i uwiecznić ich obecny wygląd, a następnie zestawić je razem. To świetny sposób, aby zabrać dziadków w podróż w przeszłość bez wychodzenia z domu.

Dzień Babci i Dziadka - koniec prezentowych dylematów!Dzień Babci i Dziadka - koniec prezentowych dylematów! 

Dobrym pomysłem jest także zebranie zdjęć wszystkich członków rodziny i zrobienie z nich a'la drzewa genealogicznego. Opatrz całość datami narodzin i, jeśli trzeba, śmierci osób, ich imionami i nazwiskami oraz np. nazwami zawodów, które wykonywali. To świetny sposób na to, żeby udokumentować historię rodziny, a przy okazji odnowić kontakty z dawno niewidzianymi kuzynami czy ciotkami.

Możliwości są nieograniczone! A własnoręcznie wykonana książka z pewnością przywoła wiele wspomnień.

Kalendarze z Twoimi zdjęciami – niebanalna dekoracja na cały rok

Dziadkowie mają liczne grono wnucząt i prawnucząt? Choć starają się pamiętać o wszystkich datach urodzin, imienin i rocznic, z czasem mogą im umykać ważne wydarzenia. Aby ułatwić im celebrowanie chwil, które są dla nich istotne, stwórz spersonalizowany kalendarz. W naszym edytorze możesz z łatwością wyróżnić wszystkie ważne wydarzenia wybranym ozdobnikiem oraz podpisać je swoją nazwą. Dzięki temu nigdy więcej dziadkom nic nie umknie!

Dzień Babci i Dziadka - koniec prezentowych dylematów!Dzień Babci i Dziadka - koniec prezentowych dylematów! 

Oprócz istotnych dat, w każdym kalendarzu można zamieścić np. fotografie, które przedstawiają Ciebie i dziadków lub poprosić wszystkie wnuczęta o aktualne ujęcia i zebrać je w kalendarzu. Dzięki temu bliscy będą mogli przez cały rok cieszyć się widokiem ukochanych dzieci. Taki prezent to także wspaniała dekoracja wnętrza, która sprawia, że przestrzeń staje się przytulna i pełna ciepła.

Urocze, choć niewielkie fotokartki – aby być z bliskimi mimo odległości

Tradycja wysyłania kartek świątecznych nieco straciła na popularności przez powszechny dostęp do internetu. Jednak otrzymanie pocztówki z osobistymi życzeniami sprawia bardzo dużo radości każdemu, a zwłaszcza dziadkom, którzy tęsknią za dawnymi latami. Aby wywołać u bliskich uśmiech, nie możesz wybrać zwykłych kartek z marketu – zrób je samodzielnie w naszym kreatorze. Jest to bardzo proste. Wystarczy:

  • wybrać odpowiedni szablon – przygotowaliśmy wiele ciekawych grafik o świątecznym charakterze, które pięknie się prezentują. Istnieje także możliwość stworzenia własnego szablonu, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb,
  • załadować na serwer zdjęcia – wybierz jedną fotografię lub kilka i ułóż je w odpowiednim miejscu. Dobrze będą prezentować się np. zdjęcia ze świątecznych sesji, które będą nawiązywać do okoliczności,
  • udekoruj fotografie clipartami i ramkami – ozdoby są niezwykle ważne. Nadają całemu projektowi wyjątkowego charakteru i zwieńczają kompozycję, dzięki czemu całość wygląda spójnie i elegancko.

Dzień Babci i Dziadka - koniec prezentowych dylematów!Dzień Babci i Dziadka - koniec prezentowych dylematów! 

Nie zapomnij na koniec dodać hasła na przód i życzeń na tył! Jednak zrezygnuj z gotowych, rymowanych wierszyków. Najlepsze są te życzenia, które płyną prosto z serca.

Praktyczne kubki z własnym zdjęciem – trafiony i osobisty prezent

Chcesz podarować dziadkom coś indywidualnie, tylko od Ciebie? Wybierz kubki z własnym nadrukiem. To niebanalny upominek, który z pewnością umili codzienne picie herbaty i kawy. Co więcej sprawi, że dziadkowie będą czuli Twoją obecność każdego dnia.

Dzień Babci i Dziadka - koniec prezentowych dylematów!Dzień Babci i Dziadka - koniec prezentowych dylematów! 

Oferujemy kubki w wielu różnych kształtach i o różnych pojemnościach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz produkt, który będzie odpowiadał na potrzeby bliskich. Na każdym naczyniu możesz umieścić swoje zdjęcie udekorowane ciekawymi clipartami i ramkami. Do tego możesz dodać ciekawy napis, np. "Dzień dobry, babciu!" lub "Kocham Cię, dziadku!". Taki kubek szybko stanie się tym ulubionym.

Pokaż dziadkom, jak bardzo Ci na nich zależy i podaruj im coś stworzonego własnoręcznie. Bliscy na pewno docenią włożone w prezenty serce.