Moda na zdrowe odchudzanie z NATURHOUSE

Dieta Dukana powoli odchodzi w zapomnienie. Tej wiosny królować będzie zdrowe odżywianie.

Moda na zdrowe odchudzanie przychodzi do nas jak zwykle zza oceanu. Zapoczątkowały ją gwiazdy Hollywood, które znane są z posiadania swoich osobistych fryzjerów, trenerów i oczywiście specjalistów ds. żywienia. Ci ostatni dbają nie tylko o menu swoich klientów, ale muszą dostosowywać również pory posiłków do ich trybu życia.

Odchudzanie pod okiem dietetyka ma coraz więcej zwolenników również w Polsce. A to ze względu na to, iż kuracje prowadzone przez specjalistów nie tylko są skuteczne, ale pomagają nam uniknąć wielu efektów ubocznych (np. efektu jojo).

Znana na całym świecie marka - Naturhouse, która jest liderem w dziedzinie reedukacji żywieniowej w Polsce posiada już prawie 100 placówek. To żywy dowód na to, iż nadwaga jest naszym "ciężkim problemem".

Odchudzanie z pomocą dietetyka uważane jest za kosztowne. Ile zatem musimy wydać ?

Nie tak dużo jak się może wydawać. Biorąc pod uwagę koszty zdrowotne, które ponosimy stosując źle dobraną dietę, stracony czas, zaangażowanie i nasze nadzieje oraz ceny reklamowanych produktów dostępnych w aptekach, które nie gwarantują nam pożądanego efektu. Koszt kuracji pod okiem dietetyka wydaje się być odpowiednią, a przede wszystkim racjonalną inwestycją.

W centrach dietetycznych Naturhouse na cotygodniowych wizytach u dietetyka oprócz konsultacji i dopasowania diety, dokonywane są szczegółowe badania - zawartości wody, ilości tkanki tłuszczowej w organizmie itp.

Czy więc wynika z tego, że pomoc drugiego człowieka przy odchudzaniu jest niezastąpiona ?

Tak - jeżeli chcemy pozbyć się nadmiaru kilogramów na zawsze.

Dla tych, którzy od dawna myślą o walce z nadwagą centra Naturhouse przygotowały na wiosnę piękne zielone karty klienta upoważniające do miesięcznej kuracji odchudzającej już od 200 zł .

Karty takie można znaleźć w prasie kobiecej lub odebrać je w każdym punkcie Naturhouse na terenie całego kraju. Adresy centrów dietetycznych znaleźć można na www.naturhouse-polska.pl lub dzwoniąc pod infolinię 801 11 12 13 .

Na szczęśliwców czekają również ekologiczne zielone torby .