Rose Quartz Nails to hit wśród stylizacji paznokci! Jak zrobić modny manicure o wyglądzie różowego kwarcu?

Rose Quartz Nails to jedna z najbardziej modnych obecnie stylizacji paznokci. Jest bardzo efektowna i kobieca. W dodatku taki manicure bez problemu można samodzielnie zrobić w domu. Podpowiadamy, jak, krok po kroku.

Rose Quartz Nails - jeśli chcesz mieć modny manicure zgodny z najbardziej gorącymi trendami na sezon jesień/zima 2019/2020, to wybierz właśnie go. Jak wygląda taka stylizacja paznokci i jak ją samodzielnie zrobić krok po kroku? Podpowiadamy.

Lakiery do paznokci idealnie nadają się nie tylko do zrobienia manicure'u. Z naszego wideo dowiesz się, do czego jeszcze można ich używać:

Zobacz wideo

Rose Quartz Nails - modne paznokcie [trendy jesień/zima 2019/2020]

Rose Quartz Nails to niekwestionowany hit wśród najbardziej modnych i gorących stylizacji paznokci na Instagramie oraz na Pintereście. Wystarczy wpisać #rosequartznails lub #rosequartzmanicure, aby przekonać się o ich ogromnej popularności. Jest to jedna z najczęściej wyszukiwanych w sieci metod stylizacji paznokci. Kobiety wręcz oszalały na punkcie tej metody manicure. Nic dziwnego! Takie paznokcie są modne, bardzo efektowne i kobiece. W dodatku proste i szybkie do zrobienia w domu. Z naszego tekstu dowiesz się, jak szybko i w prosty sposób samodzielnie uzyskać efekt Rose Quartz Nails na paznokciach.

Rose Quartz Nails - co to?

Rose Quartz Nails, jak sama nazwa wskazuje, to manicure, który wyglądem przypomina kamień szlachetny - różowy kwarc. Paznokcie pomalowane są właśnie na różowy kolor i pokryte delikatnymi pęknięciami oraz szklistym połyskiem. Dzięki specjalnym, prostym do wykonania zdobieniom przypominają na gładko wypolerowane kryształki różowego kwarcu.

Rose Quartz Nails - jak zrobić samemu w domu krok po kroku?

Wbrew pozorom manicure rose quarts nails nie jest trudny w wykonaniu i możemy wykonać go samodzielnie w domu. Najpierw malujemy paznokcie głównym lakierem: jasnym, najlepiej różowych. Gdy już wyschnie cienkim, pędzelkiem rysujemy na nim białe, nieregularne pęknięcia. Dobrze, żeby były delikatnie rozmyte. Na koniec malujemy jeszcze paznokcie przezroczystym lakierem, dzięki czemu uzyskamy szklany efekt.