Rose Quartz Nails to hit wśród stylizacji paznokci! Jak zrobić modny manicure o wyglądzie różowego kwarcu?

Rose Quartz Nails to jedna z najbardziej modnych obecnie stylizacji paznokci. Jest bardzo efektowna i kobieca. W dodatku taki manicure bez problemu można samodzielnie zrobić w domu. Podpowiadamy, jak, krok po kroku.

Rose Quartz Nails - jeśli chcesz mieć modny manicure zgodny z najbardziej gorącymi trendami na sezon jesień/zima 2019/2020, to wybierz właśnie go. Jak wygląda taka stylizacja paznokci i jak ją samodzielnie zrobić krok po kroku? Podpowiadamy.

Lakiery do paznokci idealnie nadają się nie tylko do zrobienia manicure'u. Z naszego wideo dowiesz się, do czego jeszcze można ich używać:

Zobacz wideo

Rose Quartz Nails - modne paznokcie [trendy jesień/zima 2019/2020]

Rose Quartz Nails to niekwestionowany hit wśród najbardziej modnych i gorących stylizacji paznokci na Instagramie oraz na Pintereście. Wystarczy wpisać #rosequartznails lub #rosequartzmanicure, aby przekonać się o ich ogromnej popularności. Jest to jedna z najczęściej wyszukiwanych w sieci metod stylizacji paznokci. Kobiety wręcz oszalały na punkcie tej metody manicure. Nic dziwnego! Takie paznokcie są modne, bardzo efektowne i kobiece. W dodatku proste i szybkie do zrobienia w domu. Z naszego tekstu dowiesz się, jak szybko i w prosty sposób samodzielnie uzyskać efekt Rose Quartz Nails na paznokciach.

Rose Quartz Nails - co to?

Rose Quartz Nails, jak sama nazwa wskazuje, to manicure, który wyglądem przypomina kamień szlachetny - różowy kwarc. Paznokcie pomalowane są właśnie na różowy kolor i pokryte delikatnymi pęknięciami oraz szklistym połyskiem. Dzięki specjalnym, prostym do wykonania zdobieniom przypominają na gładko wypolerowane kryształki różowego kwarcu.

Rose Quartz Nails - jak zrobić samemu w domu krok po kroku?

Wbrew pozorom manicure rose quarts nails nie jest trudny w wykonaniu i możemy wykonać go samodzielnie w domu. Najpierw malujemy paznokcie głównym lakierem: jasnym, najlepiej różowych. Gdy już wyschnie cienkim, pędzelkiem rysujemy na nim białe, nieregularne pęknięcia. Dobrze, żeby były delikatnie rozmyte. Na koniec malujemy jeszcze paznokcie przezroczystym lakierem, dzięki czemu uzyskamy szklany efekt.

 
Więcej o: