Paznokcie Milk Bath Nails to hit! Jak wygląda taki manicure i jak go zrobić krok po kroku?

Milk Bath Nails to manicure, w którym paznokcie pokryte są białomlecznym lakierem i na to naniesione są kolorowe wzorki, gwiazdki itp. Nic dziwnego, że jest hitem. Taki manicure jest bardzo efektowny i, wbrew pozorom, prosty do samodzielnego zrobienia w domu.

Milk Bath Nails to jedna z najczęściej wyszukiwanych w internecie stylizacji paznokci. Taki manicure stał się niezwykle popularny latem 2019 roku i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Mamy dobrą wiadomość dla jego fanek. Milk Bath Nails to jeden z najbardziej gorących hitów wśród stylizacji paznokci na sezon jesień/zima 2019/2020. Jak wygląda taki manicure i jak go samodzielnie wykonać w domu? Odpowiadamy.

Lakiery do paznokci idealnie nadają się nie tylko do zrobienia manicure'u. Z naszego wideo dowiesz się, do czego jeszcze można ich używać:

Zobacz wideo

Milk Bath Nails - modny manicure na sezon jesień-zima 2019/2020

Milk Bath Nails to niekwestionowany hit sezonu jesień-zima 2019/2020. Taki manicure jest bardzo modny, a do tego niezwykle efektowny. Jak wygląda? Paznokcie pokryte są, jak sama nazwa wskazuje, białomlecznym lakierem. Na to nałożone różne kolorowe wzorki, gwiazdki czy kwiatki - wszystko zależy od naszej kreatywności. Fankami Milk Bath Nails są również światowej sławy gwiazdy, takie jak: Jennifer Lopez, Blake Lively czy Sophie Turner.

Milk Bath Nails - jak zrobić krok po kroku?

Manicure Milk Bath Nails może stanowić doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji, i to nie tylko tej letniej. Takie paznokcie z powodzeniem można nosić również jesienią i zimą, aby dodać trochę koloru do szarych i ponurych dni.

Taki manicure Milk Bath Nails może wyglądać na trudny i czasochłonny, ale wcale tak nie jest. Z powodzeniem można go samodzielnie zrobić w domu. Jak? Podpowiadamy krok po kroku.

  1. Najpierw pomaluj paznokcie jasnym lakierem, najlepiej białomlecznym (koniecznie nałóż dwie warstwy),
  2. Gdy lakier już wyschnie, zabierz się za malowanie wzorków. Użyj do tego kolorowych lakierów, które powinnaś nakładać cienkim pędzelkiem. Na początku nie będzie łatwo, ale wszystko to kwestia praktyki.
 
Więcej o: