Kasia Tusk zdradziła, jak dba o paznokcie. Będziecie zaskoczeni. Jej manicure jest bardzo prosty!

Kasia Tusk zdradziła na swoim blogu "Makelifeeasier", jak dba o paznokcie. I tu zaskoczenie! Wbrew pozorom jej manicure nie jest ani zbyt wyszukany, ani też zbyt skomplikowany. Popualrna blogerka stawia na minimalizm, prosotę i wygodę.

Kasia Tusk to jedna z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska od wielu lat z powodzeniem prowadzi stronę Makelifeeasier. Ku uciesze fanów, blogerka za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia. Blogerkę na Instagramie obserwuje obecnie 344 tysiące osób i to nie tylko z Polski.

Kasia Tusk pokazała na swoim Instagramie, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Oj, nie jest kolorowo:

Zobacz wideo

Kasia Tusk ma doskonałe wyczucie mody, a swoimi stylizacjami inspiruje wiele kobiet w całej Polsce. Zarówno, jeśli chodzi o ubrania na tzw. wielkie wyjścia, jak i te zwyczajne, na co dzień. Wiele kobiet inspiruje się również sposobami Kasi Tusk na pielęgnację twarzy, ciała, włosów i paznokci. Nie inaczej było i tym razem.

Kasia Tusk zdradziła, jak dba o paznokcie

Kasia Tusk postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opisać na swoim blogu "Makelifeeasier", jak dba o paznokcie. A w jej przypadku nie jest to łatwe. Blogerka jest bowiem młodą mamą - w styczniu 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę. W związku z czym nie ma zbyt wiele czasu, który mogłaby w całości poświęcić sobie i pielęgnacji paznokci. W związku z tym Kasia Tusk postawiła na minimalizm, prostotę i jak najbardziej naturalny wygląd, w tym manicure. I to był strzał w 10! Trzeba przyznać, że paznokcie Kasi Tusk zawsze wyglądają nienagannie i stanowią jej wizytówkę.

Manicure Kasi Tusk

Ja od lat staram się mieć czyste, opiłowane paznokcie pomalowane odżywką w delikatnym, naturalnym kolorze. Dlaczego? Bo nie widać wtedy ewentualnych niedociągnięć, nie trzeba czekać pół godziny aż lakier wyschnie i co najważniejsze – aby zrobić manicure nie muszę się z nikim umawiać ani wychodzić z domu

– czytamy wpis Kasi Tusk na jej blogu "Makelifeeasier".

Córka Donalda Tuska poleca właśnie takie praktyczne i proste rozwiązanie wszystkim mamom.

Polecam takie rozwiązanie przy dzieciach, ale jeśli z jakiegoś powodu nie wyobrażacie sobie naturalnego podejścia do tej kwestii, to pamiętajcie o tym, że najbardziej wyrafinowane kolory czy ozdoby na paznokciach wyglądają wyjątkowo niechlujnie, jeśli nie są wykonane na „tip top”. No i czas… Ich aplikacja zajmuje mnóstwo czasu

- pisze blogerka.

Więcej o: