Super promocja w Victoria's Secret! Popularne mgiełki i balsamy można teraz kupić za jedyne 29 zł

Victoria's Secret wprowadziło w Polsce super promocję. Dzięki niej mgiełki zapachowe oraz balsamy można kupić dużo taniej, bo już od 29 zł. Skusicie się?

Victoria's Secret postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadzić super promocję. Na czym polega, jakie są jej zasady i od kiedy trwa? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu. Fanki mgiełek zapachowych i balsamów Victoria's Secret na pewno będą zachwycone!

Maseczkę peel-off możesz sama wykonać w domu. Jak? Tego dowiesz się z naszego wideo:

Zobacz wideo

Promocja w Victoria's Secret - zasady

Nowa promocja w Victoria's Secret dotyczy mgiełek zapachowych i balsamów. Ceny tych niezwykle popularnych kosmetyków zostały obniżone o ponad 70 procent. Dzięki temu swoje ulubione mgiełki zapachowe oraz balsamy Victoria's Secret można kupić już za 29 zł. Ich cena regularna to ok. 90 zł.

Promocja w Victoria's Secret - od kiedy do kiedy?

Akcja rabatowa w Victoria's Secret już trwa. Rozpoczęła się w czwartek, 5 grudnia i potrwa do soboty, 7 grudnia. Zatem jeśli chcecie zaopatrzyć się w nowe mgiełki zapachowe lub balsamy, musicie się spieszyć.

Victoria's Secret w Rossmann

Niedawno pisaliśmy o tym, że dodatki Victoria's Secret można było kupić w sieci sklepów Rossmann. W dodatku wszystkie były przecenione. W listopadowej ofercie Rossmanna pojawiły się plecaki, małe torebki, kosmetyczki, portfele oraz etui na paszport i to w kilku kolorach (czarnym, czerwonym, złotym) oraz w panterkowym wzorze. Wszystkie te produkty Victoria's Secret objęte były dużym rabatem. Ich ceny zaczynały się już od 49,99 zł (za etui), a kończyły na 129,99 zł, które trzeba było zapłacić za najdroższy plecak. Produkty objęte promocją dostępne były w wybranych drogeriach stacjonarnych oraz w sklepie online.

Więcej o: