Rossmann 2+2 promocja na grudzień 2019 właśnie ruszyła. Jakie kosmetyki obejmuje? Jakie są zasady akcji? Odpowiadamy

Rossmann 2+2 promocja grudzień 2019. Już dziś rusza uwielbiana przez klientki akcja sieci drogerii Rossmann. Dzięki niej przy zakupie dwóch wybranych kosmetyków dla dzieci dwa inne dostaniesz gratis. Taka akcja promocyjna na pewno ucieszy wszystkich rodziców.

Rossmann 2+2 promocja grudzień 2019 właśnie startuje. To już kolejna edycja tej niezwykle popularnej akcji sieci drogerii Rossmann Polska. Dzięki niej klienci mogą zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy. Kiedy startuje, na jakich zasadach i jakie kosmetyki obejmuje promocja 2+2? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu.

Julia Wieniawa pokazała, jak wykonuje swój codzienny makijaż. Zaprezentowała również kosmetyki, których używa:

Zobacz wideo

Rossmann promocja 2+2 - od kiedy?

Akcja promocyjna 2+2 w Rossmannie organizowana jest regularnie i cieszy się dużą popularnością. Aktualna promocja 2+2 gratis startuje właśnie dzisiaj, tj. w poniedziałek, 16 grudnia i potrwa do 27 grudnia bądź też, jak zawsze, do wyczerpania zapasów.

Rossmann promocja 2+2 - jakie kosmetyki obejmuje?

Promocja Rossmann 2+2 obejmuje różne produkty dla dzieci: kosmetyki do pielęgnacji oraz do higieny. Są to np. kremy pielęgnacyjne, pieluchy, mokre chusteczki nawilżające, produkty do mycia ciała i włosków, maści, szczoteczki oraz pasty do zębów. To doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy sprawdzonych już kosmetyków bądź też zaopatrzyć się w zupełnie nowe, aby je przetestować.

Rossmann promocja 2+2 - zasady

Grudniowa promocja Rossmann 2+2, podobnie jak poprzednie edycje, przeznaczona jest wyłącznie dla członków programu Rossnę! Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej niezwykle popularnej akcji rabatowej? Należy wybrać cztery różne produkty. Mogą to być na przykład cztery opakowania mokrych chusteczek nawilżających dla dzieci, z tymże muszą mieć one inne kody kreskowe (mogą pochodzić od różnych firm bądź też być po prostu różnego rodzaju). Dzięki temu dwa najtańsze kosmetyki dla dzieci dostaniemy gratis.

Promocja 2+2 gratis obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również w Rossmannie internetowym. Z akcji rabatowej można skorzystać tylko raz. Dokładne zasady oraz regulamin promocji 2+2 na grudzień 2019 znajdziemy na stronie internetowej Rossmann Polska. Skusicie się na zakupy? 

Więcej o: