Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w supermodnych butach. To hit tej zimy!

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wyjechać w polskie góry i odpocząć. Relacje z wypoczynku zdaje na swoim Instagramie. Na jednym ze zdjęć widać supermodne buty zimowe. To śniegowce.

Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa obecnie z całą rodziną: mężem oraz synami w Zakopanem. Perfekcyjna na bieżąco zdaje relacje na Instagramie ze swojego błogiego wypoczynku.

Małgorzata Rozenek-Majdan przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych śniegowcach

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcie z hotelu, w którym obecnie przebywa. Uwagę wszystkich zwracają buty, które ma na sobie Perfekcyjna. To supermodne na ten sezon zima 2020 śniegowce. Widać, że gwiazda TVN doskonale wie, co jest aktualnie modne i trendy.

 

Śniegowce - polskie gwiazdy je kochają (Anna Lewandowska, Katarzyna Tusk)

Śniegowce nosi nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan. Jakiś czas temu pisaliśmy o Annie Lewandowskiej, która również postawiła na te modne buty zimowe. Niestety za model, który wybrała trenerka, trzeba by zapłacić średnią pensję miesięczną.

Anna Lewandowska założyła modne brązowe śniegowce. Buty są sznurowane, sięgają kostki, a od środka mają ciepłe futerko. Jej śniegowce to model od Isabel Marant. Buty te kosztują prawie 2 400 zł. No cóż, zdecydowanie nie są na każdą kieszeń.

Kasia Tusk już jesienią chodziła w śniegowcach. Jej model pochodzi z kolekcji marki Inuikii. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na te buty. Ich ceny oscylują bowiem wokół 1000 zł. 

Modne śniegowce - trendy zima 2020

Śniegowce cieszą się niesłabnącą popularnością już od dłuższego czasu. Nic dziwnego. Są bardzo ciepłe, do tego wygodne, modne i praktyczne. Są również bardzo uniwersalne, ponieważ pasują praktyczne do wszystkiego, zarówno do spodni, jak i spódnic czy sukienek. Zdecydowanie lepiej jednak zrezygnować z nich, jeśli stawiamy na elegancką stylizację.

Na śniegowce Anny Lewandowskiej zdecydowanie nie każdego stać. Na szczęście popularne sieciówki również mają te buty w swoim asortymencie, dzięki czemu nie musimy przepłacać, jeśli chcemy mieć modne i ciepłe śniegowce.

Do wyboru mamy różne modele śniegowców:

  • traperki,
  • bardziej nowoczesne modele,
  • w stylu emu.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej o: