Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na młodzieżowy dres. Wygląda kwitnąco! Dres kupisz teraz na przecenie

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas swojego rodzinnego pobytu w Zakopanem postawiła na młodzieżowy dres. I to był strzał w 10! Dres pochodzi ze sklepu Femi Stories i obecnie można go kupić na przecenie.

Małgorzata Rozenek-Majdan koniec roku 2019 i początek 2020 spędziła z rodziną w polskich górach. Gwiazda TVN wybrała się razem z mężem oraz z synami do Zakopanego. Perfekcyjna relację ze swojego błogiego wypoczynku na bieżąco zdawała na Instagramie. Dzięki temu jej fani choć trochę mogli podejrzeć, jak prezenterka odpoczywała ze swoimi bliskimi. A zdecydowanie było na co popatrzeć! 

Małgorzata Rozenek-Majdan przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa w młodzieżowym dresie

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała jedną ze swoich zimowych stylizacji podczas rodzinnego wyjazdu do Zakopanego. Perfekcyjna postawiła na młodzieżowy, czerwony dres z nadrukami - komplet: bluza ze spodniami. Do tego dobrała długą, jasną, puchową kurtkę, supermodne buty śniegowce oraz białą czapkę. Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała obłędnie! Ciąża ewidentnie jej służy - gwiazda TVN promienieje.

Zobacz także: Modne bluzy oversize z kapturem!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwonym dresie. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pod jej zdjęciem ze stoku od razu posypały się "ochy i achy" zachwyconych internautów i internautek. Część z nich zwróciła uwagę na stylizację gwiazdy, a konkretnie na jej czerwony, młodzieżowy dres. Nam również bardzo się podoba.

Cudowny dres
Pani Małgosiu, wygląda pani pięknie świeżo i promiennie
A pani jak zwykle wygląda stylowo i pięknie
Ale pani promienieje!

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów Perfekcyjnej.

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie z Femi Stories

Podoba wam się czerwony dres, który ma na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan? Możecie mieć identyczny. Model, który wybrała Perfekcyjna, jest do kupienia w sklepie Femi Stories. Co więcej, z okazji zimowych wyprzedaży jest teraz na przecenie. Bluzę kupicie za 202,30 zł, zaś czerwone spodnie dresowe za 199,20 zł. Skusicie się?

Zobacz także: Modne bluzy marki Boss sklepu domodi.pl!

Więcej o: