Kinga Rusin postawiła na obłędną sukienkę maxi z Reserved. To był strzał w 10! Znamy cenę kreacji

Kinga Rusin pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN" w zwiewnej, czerownej sukience maxi. To model z Reserved. Znamy jego cenę.

Kinga Rusin już nieraz udowodniła, że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych. Nie inaczej było i tym razem. Prowadząca popularny program śniadaniowy "Dzień dobry TVN" do swojego kolejnego programu założyła czerwoną sukienkę maxi marki Reserved. Wyglądała w niej obłędnie!

Kinga Rusin zdradziła, jak dba o swoją sylwetkę. Będziecie zaskoczeni tym, co robi:

Zobacz wideo

Kinga Rusin w sukience z Reserved

To nie pierwszy raz, kiedy Kinga Rusin stawia na popularną, polską sieć odzieżową, czyli Reserved. Nic dziwnego! Widać, że popularna prezenterka bardzo lubi ich ubrania i zawsze wygląda w nich bardzo dobrze.

 

Tym razem Kinga Rusin wybrała zwiewną sukienkę maxi, marki Reserved. Prezenterka pojawiła się w niej podczas porannego programu "Dzień dobry TVN". Sukienka ma modny, intensywny, czerwony kolor, który doskonale ożywił prezenterkę i odjął jej lat. Kinga Rusin prezentowała się w tej kreacji promiennie i młodo!

Piękną kreację Kinga Rusin uzupełniła odważnymi szpilkami w lamparcie cętki. Do sukienki dobrała również cienki pasek, który doskonale podkreślał szczupłą talię prezenterki.

Co było inspiracją do czerwonej sukienki maxi? Okazuje się, że "Taniec z gwiazdami".

Przypomniałam sobie moje Pasodoble z "Tańca z gwiazdami". Ach, cóż to były za emocje?! Wystarczy popatrzeć na moją minę na drugim zdjęciu

- czytamy w opisie do zdjęcia.

Kinga Rusin postawiła na sukienkę maxi z Reserved. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Kingi Rusin. Pod jej zdjęciem od razu posypały się "ochy i achy" zachwyconych internautów.

Zjawiskowa
Przepięknie pani dzisiaj wyglądała w tej czerwieni
Piękna jak zawsze. Czy mogłabym zapytać, skąd ta piękna sukienka

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanek.

Znamy cenę sukienki Kingi Rusin

Podoba ci się czerwona sukienka maxi Kingi Rusin? Chce mieć taką samą? Mamy dobrą wiadomość. Nie musisz wydawać na nią fortuny. Kupisz ją w Reserved za 259,99 zł.

Więcej o: