Snake nails - jak wygląda ten modny manicure? Podpowiadamy, jak go zrobić

Snake nails to manicure, który bije rekordy popularności w sieci. Jak wygląda taka stylizacja paznokci i jak ją zrobić? Czytajcie dalej.

Snake nails - dobrze zapamiętaj tę nazwę. Dlaczego? Dlatego, że to jedna z najbardziej modnych w tym sezonie zima 2020 stylizacji paznokci. Mając taki manicure, masz też pewność, że nikt nie przejdzie obojętnie obok twoich paznokci. Snake nails to bardzo efektowna stylizacja paznokci. Do tego modna. Jak wygląda taki manicure? Jak go zrobić? Tego dowiesz się z dalszej części naszego tekstu.

Szukasz supermodnego manicure na wieczorne wyjście, czy inną specjalną okazję? Postaw na holograficzne hybrydy. One na pewno wyróżnią cię z tłumu:

Zobacz wideo

Snake nails - jak wygląda ten modny manicure?

Snake nails to niekwestionowany hit, jeżeli chodzi o modny manicure. Wystarczy wpisać #snailnails lub #snailmanicure na Instagramie bądź też na Pintereście, aby się przekonać o jego niezwykłej popularności.

Snake nails - jak prezentuje się taki modny manicure? Jak sama nazwa wskazuje, paznokcie wyglądają, jakby były pokryte skórą węża. Dostępnych jest kilka różnych opcji w takiej stylizacji. Mogą to być np. delikatne wzorki na wybranych paznokciach, które imitują skórę węża. Mogą to być również specjalne naklejki, którymi pokrywamy całe i wszystkie paznokcie.

 

Snake nails - jak zrobić?

Snake nails najlepiej zrobić u sprawdzonej i wprawionej manikiurzystki. Profesjonalistka pokryje twoje paznokcie: niezależnie od tego, czy są naturalne, czy hybrydowe delikatnymi bądź też mocniejszymi wzorkami bądź też specjalnymi naklejkami.

Jak widać, modną skórę węża można nosić nie tylko na butach, torebce, czy pasku, ale również na paznokciach. Jak wam się podoba taki snail manicure? Skusicie się? Inspiracji szukajcie na Instagramie oraz na Pintereście.

Więcej o: