Czarny manicure to hit na 2020 rok! Poznaj najbardziej modne wersje tej niezwykle stylowej stylizacji paznokci

Czarny manicure nie dość, że jest bardzo stylowy i oryginalny, to do tego staje się też coraz bardziej modny. Taka stylizacja paznokci wcale nie musi być ani smutna, ani nudna. Poznaj najbardziej modne sposoby na czarny manicure.

Czarny manicure kojarzy ci się z czymś smutnym, mrocznym i nudnym? To błąd! Taka właśnie stylizacja paznokci to hit zgodnie z najbardziej gorącymi trendami na 2020 rok. Jest bardzo stylowa i może występować w różnych wersjach. Przekonaj się o tym, czytając dalszą część naszego artykułu.

Szukasz super modnego i efektownego manicure'u na karnawał? Postaw na holograficzne hybrydy. One na pewno wyróżnią cię z tłumu:

Zobacz wideo

Czarny manicure - hit na 2020 rok (trendy)

Czarny manicure do tej pory kojarzył się przede wszystkim ze stylizacją paznokci zarezerwowaną tylko i wyłącznie na specjalne okazje i wieczorne wyjścia. Aż do teraz! Zgodnie z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami na nowy, 2020 rok czarny manicure z powodzeniem można nosić na co dzień: do pracy, na randki itp. I nie ma tu mowy o nudzie! Taki manicure może występować w kilku różnych wersjach. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Czarny manicure w wersji total

Czarny manicure może pokrywać wszystkie paznokcie. Może występować zarówno w wersji błyszczącej, jak i matowej. Przy czym ta druga jest bardziej elegancka. Z powodzeniem można go nosić jako manicure hybrydowy, który będzie zdecydowanie bardziej trwały niż ten tradycyjny. Taki czarny manicure to najbardziej klasyczne i uniwersalne rozwiązanie. Przy takim kolorze zdecydowanie lepiej postawić na krótkie paznokcie.

French manicure - czarne końcówki

Kolor czarny wcale nie musi pokrywać całych paznokci, może występować w wersji bardziej efektownej, czyli jako french manicure. W tym przypadku końcówki paznokci nie są pomalowane na biało, tylko na czarno. Reszta wygląda identycznie, jak przy robieniu tradycyjnego french manicure.

Czarny french manicure może występować również w innej wersji. Paznokcie mogą być pomalowane na czarno i mieć końcówki w innym kolorze. Najlepiej, aby to był złoty bądź też srebrny. Taki czarny manicure będzie bardzo oryginalny, nowoczesny i efektowny.

 

Czarny manicure - wzorki i naklejki

Czarny manicure wcale nie musi być smutny i nudny. Można go dodatkowo ozdobić różnymi wzorkami oraz naklejkami. Wszystko kwestia wyobraźni oraz umiejętności manikiurzystki. W tym sezonie zima 2020 warto postawić na srebrne oraz złote ozdoby i wzorki np. gwiazdki na czarnych paznokciach.

Więcej o: