Modne paznokcie na karnawał 2020. Oto najbardziej gorące trendy w manicure

Modny manicure na karnawał to paznokcie z efektem lustra, brokatowe, Confetti Nails oraz french manicure w niestandardowej wersji.

Modny manicure na karnawał 2020, czyli jaki? Przeglądasz dziesiątki stron w poszukiwaniu inspiracji na najbardziej gorącą i zgodną z najnowszymi trendami stylizację paznokci? Już nie musisz. Specjalnie dla ciebie zebraliśmy najbardziej modne propozycje wśród manicure na 2020 rok.

Zwykły lakier to za mało? Te holograficzne hybrydy wyróżnią cię z tłumu:

Zobacz wideo

Manicure na karnawał 2020 - paznokcie z efektem lustra

Manicure efekt lustra to hit wśród najbardziej modnych stylizacji paznokci na nowy, 2020 rok. Taki manicure jest bardzo stylowy i efektowny, ale też łatwy w samodzielnym zrobieniu w domu. Do tego idealnie nadaje się na karnawał 2020. 

Jak sama nazwa wskazuje, paznokcie wyglądają tak, jakby były pokryte połyskującą taflą lustra, która wszystko odbija. Co ważne, taki manicure może mieć różne kolory. Najczęściej są to: srebrny, złoty oraz granatowy. Można go wykonać samodzielnie w domu przy pomocy specjalnego pyłku. Dowiedz się jak:

Manicure na karnawał 2020 - więcej brokatu, czyli brokatowe paznokcie

Karnawał nie może obejść się bez brokatu. Może pojawić się na ubraniach, na dodatkach, na włosach oraz w makijażu. Ale przede wszystkim nie może go zabraknąć na paznokciach. Taki manicure może być w wersji total, czyli wszędzie brokat. Może również występować w wersji bardziej stonowanej i mniej rzucającej się w oczy, czyli niewielka ilość drobinek brokatu na niektórych paznokciach.

Zobacz duży wybór pięknych lakierów. Te kolory zachwycają!

Manicure na karnawał 2020 - Confetti Nails

Confetti Nails - taki manicure na karnawał jest bardzo efektowny, a jednocześnie naprawdę prosty do samodzielnego zrobienia. Paznokcie w tej supermodnej stylizacji wyglądają tak, jak sama nazwa wskazuje, jakby były pokryte kolorowym confettii, czyli miniaturowymi ścinkami papieru. Confetti Nails bardzo łatwo zrobić w domu.

Manicure na karnawał 2020 - french manicure

Kolor czarny wcale nie musi pokrywać całych paznokci, może występować w wersji bardziej efektownej, czyli jako french manicure. W tym przypadku końcówki paznokci nie są pomalowane na biało, tylko na czarno. Reszta wygląda identycznie, jak przy robieniu tradycyjnego french manicure. I taki właśnie manicure idealnie nadaje się na bale i imprezy karnawałowe.

Czarny french manicure może występować również w innej wersji. Paznokcie mogą być pomalowane na czarno i mieć końcówki w innym kolorze. Najlepiej, aby to był złoty bądź też srebrny. Taki czarny manicure będzie bardzo oryginalny, nowoczesny i efektowny.

Sprawdź niedrogie lakiery i akcesoria do paznokci!

Więcej o: