Anna Wendzikowska zachwyca w supermodnym płaszczu. Ten model jest z Zary

Anna Wendzikowska zaprezentowała swoją stylizację z wakacji w Hiszpanii. Prezenterka ma na sobie płaszcz z Zary. To supermodny model. Podpowiadamy, które jeszcze są hot w tym sezonie zima 2020.

Anna Wendzikowska już nieraz udowodniła, że doskonale orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Nie inaczej było i tym razem. Popularna prezenterka od jakiegoś czasu przebywa na rajskich wakacjach w Hiszpanii. Relację ze swojego błogiego wypoczynku na bieżąco zdaje na Instagramie. Trzeba przyznać, że jej zdjęcia zachwycają! I to nie tylko ze względu na zapierające dech w piersiach widoki, ale również ze względu na piękne stylizacje popularnej prezenterki. Można się nimi zainspirować!

Ania Wendzikowska pochwaliła się, jak śpiewa jej córeczka:

Zobacz wideo

Anna Wendzikowska w modnym płaszczu. To model z Zary

Na jednym ze zdjęć z Hiszpanii możemy podziwiać Annę Wendzikowską z jej małą córką. Uwagę zwraca stylizacja popularnej prezenterki, a konkretnie jej płaszcz. Anna Wendzikowska postawiła na supermodny biały płaszcz. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Pod zdjęciem prezenterki od razu pojawiły się pytania, gdzie swój płaszcz kupiła Anna Wendzikowska. Okazuje się, że w popularnej sieciówce, jaką jest Zara. Niestety, nie w sklepie na terenie Polski. 

 
Jeśli pytasz serio, to z Zary, ale w Polsce go nie mogłam znaleźć, ani stacjonarnie ani online (były tylko L i XL). Dopiero w Hiszpanii go upolowałam

- odpowiedziała Anna Wendzikowska na pytania swoich fanek o płaszcz.

Modne płaszcze zima 2020 - kroje

Światowi projektanci na sezon zima 2020 lansują płaszcze w mniej klasycznym, a bardziej odważnym wydaniu. Modne są płaszcze o kroju oversize oraz maksi, czyli o długości do kostek. Pamiętaj tylko przy tym, że te drugie nie pasują niskim kobietom. Również fanki sztucznych futer będą zachwycone. Do łask powracają bowiem futrzane okrycia wierzchnie w stylu lat 60-ych i 70-ych. 

Modne płaszcze zima 2020 - kolory

Jeżeli zaś chodzi o modne kolory płaszczy na sezon zima 2020, do łask powraca niezawodna klasyka czyli: różne odcienie beżu, szarości oraz uniwersalna czerń. Również odważne kobiety znajdą coś dla siebie. Hitem bowiem będą płaszcze w różowych kolorach. W takim stroju zdecydowanie będziesz się wyróżniać na ulicy. Pamiętaj tylko, że jeśli postawisz na taki odważny płaszcz, reszta stylizacji i dodatki powinny być skromne i subtelne.

Więcej o: