Makijaż karnawałowy czarownicy robi furorę w sieci. Podpowiadamy, jak go zrobić krok po kroku

Karnawał właśnie trwa. Wybierasz się na bal przebierańców i nie masz pomysłu na przebranie? Przebierz się za czarownicę. Nie zapominaj jednak przy tym o odpowiedniej charakteryzacji. Jak zrobić makijaż karnawałowy czarownicy? Czytaj dalej.

Karnawał w Polsce trwa już w najlepsze. Jak co roku ten okres hucznych zabaw rozpoczyna się 6 stycznia, czyli w święto Trzech Króli. Data ta jest stała. Szukasz fajnego i modnego makijażu na karnawał 2020? Już nie musisz. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy krótki poradnik, jak zrobić karnawałowy makijaż czarownicy. To hit w sieci!

widełko

Karnawałowy makijaż czarownicy

Karnawał to doskonała okazja, aby puścić wodze fantazji i przebrać się za jak najbardziej wymyślną i upiorną postać, jaką jest np. czarownica. Niezbędnym uzupełnieniem takiego stroju powinien być również odpowiedni make up. Jaki wybrać makijaż dla czarownicy na karnawał? Podpowiadamy krok po kroku.

Makijaż czarownicy na karnawał - podkład

Karnawał to doskonała okazja, aby poszaleć i przebrać się za jakąś postać. Kobiety dość często przebierają się za czarownice. Aby wyglądać, jak prawdziwa czarownica, nie wystarczy kapelusz, miotła czy odpowiednia stylizacja. Równie niezbędny jest upiorny i przerażający make up. Jak zrobić makijaż czarownicy na karnawał? Podpowiadamy.Karnawał właśnie trwa. Wybierasz się na bal przebierańców i nie masz pomysłu na przebranie? Przebierz się za czarownicę. Nie zapominaj jednak przy tym o odpowiedniej charakteryzacji. Jak zrobić makijaż karnawałowy czarownicy? Czytaj dalej.

Podstawą takiego makijażu czarownicy na imprezę karnawałową powinna być baza pod podkład. Dzięki niej make up będzie trwały i utrzyma się przez całą noc tanecznych szaleństw. Na tak przygotowaną twarz nałóż podkład, przy czym użyj najjaśniejszego, jak tylko możesz. Chodzi o to, abyś uzyskała efekt trupio bladej twarzy.

Makijaż czarownicy na karnawał - oczy

W makijażu czarownicy na karnawał najważniejsze są oczy. Muszą być mocno podkreślone, wyraziste i jak najbardziej przerażające. Podkreśl je czarną kredką bądź też eyelinerem. Do tego nałóż mocne, ciemne cienie typu:

  • fioletowy i czarny,
  • czarny i czerwony,
  • zielony i czarny.

Twoim celem jest efekt smokey eyes.

Makijaż czarownicy na karnawał - usta

Makijaż czarownicy na imprezę karnawałową to nie tylko mocno podkreślone oczy, ale również i usta. Najlepiej użyj do tego krwistoczerwonej pomadki, a jeśli jesteś odważna, możesz użyć nawet czarnej.

Więcej o: