Jak dziś wygląda córka zmarłej tragicznie modelki "Playboya" Anny Nicole Smith? Jest równie piękna jak mama

Anna Nicole Smith zmarła w 2007 roku i osierociła córkę. Dannielynn Birkhead ma obecnie 13 lat i idzie w ślady mamy: jest modelką oraz aktorką. To mini kopia Anny Nicole Smith!

Anna Nicole Smith była amerykańską modelką "Playboya" oraz aktorką, która zmarła tragicznie w 2007 roku. Miała wtedy niecałe 40 lat. Gwiazda z Hollywood osierociła pięciomiesięczną wówczas córkę Dannielynn. Nastolatka ma obecnie 13 lat i jest niezwykle podobna do mamy. Sami zobaczcie.

Marina Łucznko pokazała, jak składa kuchenkę dla Liama:

Zobacz wideo

Jak wygląda córka Anny Nicole Smith?

Dannielynn Birkhead to córka Anny Nicole Smith, która urodziła się w 2006 roku. Jej ojcem jest Larry Birkhead, były partner modelki "Playboya", który samotnie wychowuje córkę po tragicznej śmierci jej matki. Dannielynn Birkhead bardzo szybko poszła w ślady swojej rodzicielki, ponieważ już w wieku zaledwie sześciu lat rozpoczęła karierę modelki. Realizuje się również jako aktorka, chociaż w tej branży ma na swoim koncie, jak na razie, niewielkie epizody. Po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale również doskonałe obycie przed aparatem fotograficznym oraz przed kamerą.

 
Jest zabawna i nieustraszona, zupełnie jak jej mama. Jest wspaniałym dzieckiem. Cieszę się, że mogę z nią spędzać czas. Spędzamy dużo czasu na dobrej zabawie

- mówił Dannielynn Birkhead w rozmowie z People.

Anna Nicole Smith - kim była? 

Anna Nicole Smith była gwiazdą "Playboya". Pracowała również jako modelka: występowała w reklamach telewizyjnych, na billboardach oraz w reklamach prasowych. Ma na swoim koncie również epizody telewizyjne.

Anna Nicole Smith zmarła w wieku niecałych 40 lat w lutym w 2007 roku w Hollywood. Jej śmierć nastąpiła w wyniku wypicia mieszanki dwunastu leków o podobnym działaniu. Były to przede wszystkim medykamenty uspokajające oraz nasenne. Do tego miała bardzo wysoką, bo aż 39-stopniową temperaturę ciała, która była wynikiem zapalenia płuc.

Więcej o: