Joanna Koroniewska w bluzie z H&M, inspirowanej serialem "Przyjaciele". Kosztuje mniej niż 100 zł!

Joanna Koroniewska pochwaliła się na Instagramie młodzieżową bluzą z H&M. Ubranie to inspirowane jest kultowym serialem "Przyjaciele" ("Friends"), a kosztuje tylko 69,90 zł.

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym główną rolę miało grać jedzenie. Popularna aktorka chciała bowiem w ten sposób odpowiedzieć na liczne pytania od fanek, czy jest na diecie. Jednak uwagę wszystkich skradła bluza Joanny Koroniewskiej. Inspirowana jest kultowym serialem "Przyjaciele" (ma na sobie napis "Friends") i można ją kupić w popularnej sieciówce, jaką jest H&M.

Joanna Koroniewska opowiedziała nam o swoim powrocie do pracy po porodzie:

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska w bluzie z serialu "Przyjaciele"

Joanna Koroniewska postanowiła wyjść naprzeciw prośbom i oczekiwaniom swoich fanów i fanek i opowiedzieć im o tym, jakie ma nawyki żywieniowe.

Im jestem starsza, tym czuję się młodziej. Też tak macie?! Myślę, że na pewno WSZYSTKO zaczyna się w naszej głowie, a u mnie z wiekiem doszło dużo dystansu. I czegoś jeszcze. Wiem, że jestem TYM, co jem. A to wcale nie oznacza wielu wyrzeczeń - raczej zmiany myślenia. Wciąż dostaję od was pytania o moją dietę. Ja nie mam diety. Staram się po prostu zdrowo jeść. Nie na jakiś czas (...)

- opisuje Joanna Koroniewska na Instagramie.

 

Aktorka postanowiła również podzielić się swoimi radami na temat wyrabiania zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci.

Co do budowania świadomych nawyków u dzieci, zauważyłam, że wiele się zmienia, kiedy nie tworzymy listy „zakazanych” produktów, raczej uświadamiamy im, co dla nich lepsze i zdrowsze. Jakie macie patenty na nasze pociechy? Chętnie się z nimi zapoznam. Ja na przykład gotuję i mielę kaszę jaglaną, łączę ją z różnymi owocami i śniadanie pyszne i zdrowe. Chlebek zawsze można wybrać ciemny niż bułeczkę. A jakie są wasze? Chętnie je poznam

- czytamy na Instagramie Joanny Koroniewskiej.

Do wpisu aktorki dołączone jest również zdjęcie. Uwagę zwraca bluza Joanny Koroniewskiej. Aktorka wybrała model, który inspirowany jest kultowym już serialem "Przyjaciele".

Joanna Koroniewska w bluzie z H&M. Znamy cenę

Joanna Koroniewska wybrała szarą bluzę z kapturem inspirowaną serialem "Przyjaciele" ("Friends"), którą można kupić w popularnej sieciówce, jaką jest H&M. Bluza ta kosztuje 69,90 zł. W ofercie H&M znajdziecie również inne ubrania, które są inspirowane popularnym serialem "Przyjaciele".

Sprawdź też: Nowości od marki Champion na jesień!

Zobacz również: Czarne bluzy rozpinane damskie w okazyjnych cenach!

Więcej o: