Znaki zodiaku, które częściej zdradzają. Wierność nie jest ich mocną stroną. Sprawdź, czy twój partner też do nich należy

Trzy znaki zodiaku mają większą skłonność do zdrad. Które? Tego dowiesz się z naszego tekstu.

Znaki zodiaku mogą wpływać nie tylko to, jaki mamy charakter czy temperament, ale również na to, czy jesteśmy mniej wierni i tym samym bardziej skłonni do zdrad. Zaprzyjaźniona wróżka zdradziła nam trzy znaki zodiaku, które częściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner lub partnerka również do nich należą. Pamiętaj przy tym, aby nie traktować tego jako wyrocznię, tylko koniecznie z z przymrużeniem oka.

Znaki zodiaku, które częściej zdradzają

Znaki zodiaku, które częściej zdradzają:

  • Ryby,
  • Strzelec,
  • Bliźnięta.

Znaki zodiaku, które częściej zdradzają - Ryby

Ryby to znak zodiaku, który ma większą skłonność do zdrad i ciężko zachować mu całkowitą wierność. Z czego to wynika? Przede wszystkim z dużej kochliwości osób właśnie spod tego znaku zodiaku. Ryby są bardzo romantyczne i emocjonalne. Wierzą również w miłość od pierwszego spojrzenia. Problemem jest to, że dość często i szybko zakochują się w nowo poznanej osobie, przez co bardzo szybko zapominają o swoim... obecnym partnerze. A że są emocjonalne, to szybko dają się ponieść tym emocjom i wciągnąć w nową relację.

Znaki zodiaku, które częściej zdradzają - Strzelec

No cóż, Strzelce mają taki temperament, że po prostu trudno im zachować całkowitą wierność. Lubią spontaniczność, nie boją się ryzykować i szybko się nudzą. Nie czują się dobrze w poważnych i długoletnich związkach. Traktują to jako "zamknięcie w klatce". Osoby spod znaku Strzelca bardzo lubią flirtować, nawet jak są w związkach. I nie zawsze te niewinne flirty takie pozostają. Mogą przemienić się w krótki i płomienny romans.

Znaki zodiaku, które częściej zdradzają - Bliźnięta

Bliźnięta kochają mocno i intensywnie, ale niestety krótko. Dość szybko się nudzą w związkach i szukają poza nimi dodatkowych wrażeń. Osoby spod tego znaku urodzone są na przełomie maja i czerwca i tak, jak gorąco bywa w tym okresie, tak i one są w gorącej wodzie kąpane. Lubią spontaniczność, dobrą zabawę i dość często żyją chwilą, nie myśląc o konsekwencjach swoich działań.

Więcej o: