Maja Hyży postawiła na oryginalny manicure. To hit na 2020 rok! Podpowiadamy, jak go zrobić [WIDEO]

Maja Hyży opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swój nowy manicure. To marmurkowe paznokcie, inaczej marble effect - hit na 2020 rok! Jak wygląda? Jak go samodzielnie zrobić krok po kroku? Odpowiadamy.

Maja Hyży może się pochwalić naprawdę dużą liczbą fanów na Instagramie. Obecnie obserwuje ją ponad 82,5 tysiąca osób z całej Polski. Piosenkarka i uczestniczka trzeciej edycji popularnego programu telewizji TVN "X Factor" stanowi dla tych osób inspirację, zarówno jeśli chodzi o stylizacje, jak również fryzury czy paznokcie. Nie inaczej było i tym razem. Jej manicure (marble effect, marmurkowe paznokcie) to hit na 2020 rok!

Czy można malować paznokcie w ciąży? Odpowiadamy:

Zobacz wideo

Maja Hyży i jej manicure marble effect (marmurkowe paznokcie)

Maja Hyży opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się swoją nową stylizacją paznokci. Jej manicure to hit na 2020 rok! Popularna polska piosenkarka postawiła bowiem na marmurkowe paznokcie, inaczej marble effect i to był strzał w 10. 

 

Maja Hyży - marble effect manicure (marmurkowe paznokcie)

Maja Hyży wybrała marmurkowe paznokcie. Taki manicure, inaczej zwany marble effect, to jedna najczęściej wyszukiwanych stylizacji w internecie. Marmurkowe paznokcie są obecnie bardzo modne, do tego oryginalne i niezwykle efektowne. Dzięki nam poznasz dwa proste i szybkie sposoby na taki manicure marble effect, czyli marmurkowe paznokcie.

Marmurkowe paznokcie (marble effect) - jak wyglądają?

Marmurkowe paznokcie, jak sama nazwa wskazuje, wyglądają tak, jakby były pokryte bardzo modnym ostatnio marmurkiem. Ten kamienny wzór pojawia się nie tylko na manicure, ale również na zeszytach, notesach i portfelach. Marmurkowe paznokcie są bardzo efektowne. Może wyglądają na trudne i skomplikowane do zrobienia, ale to mylne wrażenie. Podpowiadamy, jak je wykonać samodzielnie w domu.

Marble effect, czyli marmurkowe paznokcie - jak zrobić krok po kroku?

Marmurkowe paznokcie spokojnie możesz samodzielnie zrobić w domu. Są na to dwa proste i szybkie sposoby.

1. Pomaluj paznokcie wybranym kolorem. Folię (może to być np. reklamówka, najlepiej taka, która po zgięciu ma lekko sztywne krawędzie) zwiń w kulkę i nanieś na nią niewielką ilość lakieru. Taką pomalowaną folię kilka razy przyłóż do paznokci. W ten właśnie sposób uzyskasz pożądany efekt pęknięć. Na koniec pomaluj jeszcze bezbarwnym lakierem.

2.  Pomaluj paznokcie wybranym kolorem. Do kubka nalej ciepłej wody, a na to nanieś kilka kropli lakieru. Następnie spryskaj taką wodę lakierem do paznokci i zamocz w niej paznokcie. Poczekaj chwilę, aż lakier zaschnie i dopiero wtedy wyciągnij palec z wody. Dzięki temu uzyskasz efekt pęknięć na powierzchni paznokcia.

Dla ułatwienia zamieszczamy wideo, na którym zobaczycie, jak wykonać marmurkowy manicure (marble effect) krok po kroku:

 
Więcej o: