Barbara Kurdej-Szatan w seksownej stylizacji. W tak odważnym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. Podpowiadamy, jak nosić printy zwierzęce

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy ją podziwiać w niecodziennej odsłonie. Aktorka postawiła na odważną stylizację - kombinezon w modne wzory zwierzęce. To hit na ten sezon zgodnie z najnowszymi trendami.

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła ostatnio swoich fanów. I to podwójnie! Po pierwsze, zaprezentowała się w nowej fryzurze. Zmiana jest co prawda subtelna i delikatna, ale za to jaki efekt! Barbara Kurdej-Szatan delikatnie skróciła swoje włosy i postawiła na bardzo modną w tym sezonie grzywkę na bok. Drugim zaskoczeniem była odważna stylizacja aktorki. 

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w małżeństwie:

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan w odważnym wydaniu

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją razem z mężem, Rafałem Szatanem. Naszą uwagę zwraca dość odważna stylizacja aktorki. Gwiazda postawiła na kombinezon na ramiączkach i z szerokimi nogawkami. W oczy najbardziej rzuca się wzór na ubraniu aktorki. Barbara Kurdej-Szatan postawiła bowiem na modne wzory zwierzęce. W tak odważnym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. Ale bardzo nam się podoba aktorka w takiej seksownej i drapieżnej stylizacji z pazurem.

 

Barbara Kurdej-Szatan i wzory zwierzęce. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Pod jej zdjęciem od razu posypały się zachwyty  internautów.

Pięknie wyglądasz!
Pięknie zdjęcie
Boscy
Piękny strój

- to tylko niektóre z komentarz zachwyconych internautów.

Modne wzory zwierzęce - jak je nosić? (trendy na 2020 rok)

Wzory zwierzęce, inaczej printy zwierzęce, są bardzo modne w 2020 roku. Regularnie powracają do mody. Przeznaczone są przede wszystkim dla odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się swoim strojem. W takim ubraniu we wzory zwierzęce na pewno nie przejdziesz niezauważona. Do wybory masz różne printy: cętki lamparcie, tygrysie paski, panterkę oraz wzór, który wyglądem przypomina skórę węża.

Jak nosić modne wzory zwierzęce? Na pewno nie w wersji total look. Jeśli postawisz na bluzkę np. w lamparcie cętki, dół stylizacji pozostaw w spokojnych i stonowanych kolorach. I na odwrót! W przypadku ubrań w modne printy zwierzęce łatwo przesadzić. 

Jeśli lubisz wzory zwierzęce, ale też jednocześnie boisz się zbyt odważnych i rzucających się w oczy stylizacji, postaw na modne dodatki. Może to być np. pasek w panterkę, torebka, czy apaszka. Wybór jest naprawdę duży i każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej o: