Ewelina Lisowska zachwyca w supermodnej kurtce. To futrzany baranek z Zary i hit na 2020 rok

Ewelina Lisowska zaprezentowała na Instagramie swoją zimową stylizację. Fani byli zachwyceni! Ich uwagę zwróciła modna, czerwona kurtka piosenkarki, którą ta kupiła w Zarze. To hit na zimę 2020 - futrzany baranek.

Ewelina Lisowska swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie TVN pt. "X Factor". To dzięki niemu o piosenkarce zrobiło się głośno. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 251 tysięcy osób z całej Polski i liczba ta stale rośnie. Ewelina Lisowska stanowi bowiem dla wielu inspirację, i to zarówno jeśli chodzi o jej tryb życia, treningi, jak również fryzury, stylizacje czy makijaż. Tym razem Ewelina Lisowska zachwyciła swoich fanów modną, czerwoną kurtką. To futrzany baranek - hit na na 2020 rok. Wiemy, skąd pochodzi. Z Zary!

Ewelina Lisowska pokazała, jak przechodzi dość inwazyjny zabieg odmładzający:

Zobacz wideo

Ewelina Lisowska w modnej kurtce. Futrzany baranek to hit na 2020 rok!

Ewelina Lisowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją zimową stylizację. Popularna piosenkarka ma na sobie czarny T-shirt z nadrukiem oraz błyszczącą spódniczkę. Całość uzupełniła efektowną biżuterią. Do tego mocny makijaż, w którym pierwsze skrzypce grają czerwone usta.

Jednak największą uwagę zdecydowanie przykuwa modna, czerwona kurtka piosenkarki. Ewelina Lisowska postawiła na futrzany baranek i to był strzał w 10! Taka kurtka to jeden z największych hitów na 2020 rok, zgodnie z najnowszymi trendami. Jest nie tylko modna, praktyczna, ponieważ ciepła, ale też bardzo stylowa. Do tego ten intensywny kolor!

 

Ewelina Lisowska w modnej kurtce z Zary

Pewnie się zastanawiacie, skąd pochodzi modna kurtka futrzany baranek Eweliny Lisowskiej. Jedna z fanek wprost zapytała o to piosenkarkę. Okazuje się, że kurtka pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Jak wam się podoba?

Ewelina Lisowska w kurtce futrzany baranek. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Eweliny Lisowskiej. Takie zimowe wydanie piosenkarki bardzo przypadło im do gustu, czego wyraz dali w swoich licznych pozytywnych komentarzach.

Śliczna
Piękna ty. Piękna stylizacja. Piękna fota
Ładnie ci w czerwonym
Mega pasuje ci ten styl. A futerko i fryzura rewelacja

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów Eweliny Lisowskiej.

Zobacz także: Niebieskie kurtki marki Napapijri na zimę!

Więcej o: