Marina Łuczenko-Szczęsna postawiła na modny i stylowy dodatek na zimę. Kupicie go w Zarze

Marina Łuczenko-Szczęsna przebywa obecnie w Zakopanem. Relację ze swojego wyjazdu na bieżąco zdaje na Instagramie. Naszą uwagę przykuła modna stylizacja piosenkarki. Gwiazda postawiła na czapkę, którą kupiła w Zarze.

Marina Łuczenko-Szczęsna przebywa obecnie z najbliższymi, w tym z synem, w polskich górach, gdzie odpoczywa w pięknych, zimowych sceneriach. Ku uciesze swoich fanów popularna polska piosenkarka na bieżąco zdaje relację ze swojego wyjazdu. Dzięki temu internauci choć trochę mogą podejrzeć, jak dobrze się bawi. Naszą uwagą przykuły nie tylko piękne widoki w Zakopanem, lecz także modna stylizacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak składa kuchenkę dla Liama:

Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna i modna czapka z Zary

Marina Łuczenko-Szczęsna przebywa obecnie w Zakopanem. Piosenkarka opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym widzimy ją razem z synem. Za piosenkarką rozpościerają się piękne widoki na Tatry. 

Uwielbiamy Zakopane. Bajeczna atmosfera, pyszne jedzonko z góralską muzyką w karczmach i najpyszniejszy grzaniec ever. Kto się wybiera, z kim się minęłam, a kto aktualnie jest w Zakopanem? Polecajcie jakieś atrakcje z dzieciakami

- czytamy w opisie do zdjęcia.

 

Naszą uwagę zwróciła zimowa stylizacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Polska piosenkarka ma na sobie ciemne, obcisłe spodnie, a do tego ciepły, beżowych kożuszek. Największą furorę robią jednak dodatki. Marina Łuczenko-Szczęsna postawiła na modne buty śniegowce, małą, beżową torebkę oraz granatowo-biały szalik Diora. My jednak patrzymy na modną, jasną czapkę piosenkarki.

Marina Łuczenko-Szczęsna w czapce z Zary

Nie tylko my zwróciłyśmy szczególną uwagę na czapkę Mariny Łuczenko-Szczęsnej. W komentarzach pod jej zdjęciem od razu pojawiły się pytania od fanek, gdzie można kupić ten modny dodatek. Piosenkarka odpowiedziała. Jak się okazuje ta modna czapka, którą ma na sobie Marina Łuczenko-Szczęsna, pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

Zobacz także: Czapki na zimę na wyprzedaży!

Więcej o: