Oliwia Bieniuk pokazała swoją bardzo odważną sukienkę mini ze studniówki. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Oliwia Bieniuk pojawiła się ostatnio na studniówce. Kreacją z balu pochwaliła się na Instagramie. Nastolatka postawiła na odważną sukienkę mini, która eksponowała jej dekolt i nogi. Całość uzupełniła rockowymi dodatkami.

Oliwia Bieniuk opublikowała ostatnio na swoim Instagramie (dokładnie na Instastory) relację ze studniówki. Córka zmarłej Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka ma 17 lat i na swój bal musi jeszcze poczekać. Tym razem pojawiła się na studniówce jako osoba towarzysząca. Naszą uwagę zwróciła odważna stylizacja Oliwii Bieniuk. Nastolatka postawiła na sukienkę mini, którą uzupełniła rockowymi dodatkami.

Agnieszka Mrozińska: Marzy mi się, żeby zagrać Anię Przybylską. Od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk na studniówce

Oliwia Bieniuk uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała kilka zdjęć ze studniówki, na której ostatnio się bawiła. Tego dnia 17-latka postawiła na odważną kreację. Miała na sobie krótką, czarną sukienkę w białe grochy i z dużym dekoltem. Stylizacja idealnie eksponowała długie i szczupłe nogi nastolatki. Warto zwrócić uwagę, że dekolt był duży, ale nie wulgarny. Sukienka dodatkowo w niektórych miejscach była prześwitująca, takie też miała rękawy.

Oliwia Bieniuk na studniówceOliwia Bieniuk na studniówce fot. screen: Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk na studniówceOliwia Bieniuk na studniówce fot. screen: Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwa Bieniuk w odważnej sukience na studniówce

Bardzo kobiecą sukienkę Oliwia Bieniuk uzupełniła rockowymi dodatkami, które dodały charakteru i pazura całej stylizacji. Nastolatka postawiła na czarne, ciężkie workery, zdobione ćwiekami i małą torebkę w tym samym kolorze. Naszą uwagę zwróciła również biżuteria Oliwii Bieniuk. Wybrała delikatny naszyjnik i modną opaskę na włosy z perełkami. Jak wam się podoba nastolatka w takiej stylizacji na studniówkę? Waszym zdaniem kreacja nadaje się na bale tego typu?

Te ozdoby do włosów urozmaicą każdą stylizację - sprawdź

Więcej o: