Katarzyna Tusk postawiła na najmodniejszy sweter na sezon zima 2020. Wiemy, gdzie go kupiła

Katarzyna Tusk po raz kolejny pokazała, że doskonale orientuje się w najnowszych trendach. Popularna polska blogerka założyła modny sweter z widocznymi, grubymi splotami. Taki model to hit na sezon zima 2020!

Katarzyna Tusk jest jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Autorka "Makelifeeasier" może się pochwalić naprawdę pokaźną liczbą obserwujących na Instagramie - obecnie jest to ponad 355 tysięcy osób. Córka Donalda Tuska na bieżąco dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym. Katarzyna Tusk dla wielu obserwujących stanowi inspirację modową. Nie inaczej było i tym razem. Blogerka założyła modny sweter, w którym wyglądała wprost obłędnie. Jej fani byli zachwyceni. My również jesteśmy.

Sprawdź też: Modne swetry damskie rozpinane marki Reserved!

Kasia Tusk pokazała spodnie po obiedzie z córką: Gdy próbujesz zjeść z niemowlakiem na rękach...

Zobacz wideo

Katarzyna Tusk w modnym swetrze (trendy 2020)

Katarzyna Tusk opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją zimową stylizację. Popularna blogerka ma na sobie ciepłe, beżowe legginsy, do tego grube, białe skarpetki oraz supermodny sweter w tym samym kolorze. Widać, że Katarzyna Tusk doskonale orientuje się w tym co modne i trendy. Taki sweter z widocznym, grubym splotem to hit na sezon zima 2020!

 

Katarzyna Tusk i modny sweter z jej własnej kolekcji "Makelifeeasier collection"

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Katarzyny Tusk. Stylizacja blogerki zdecydowanie przypadła im do gustu, czego wyraz dali w swoich licznych, pozytywnych komentarzach. Wśród nich pojawiły się również pytania, gdzie można kupić sweter, który ma na sobie Katarzyna Tusk. Blogerka odpowiedziała. Okazuje się, że ten modny sweter pochodzi z jej własnej kolekcji ubrań, czyli "Makelifeeaiser collection".

Modne swetry na 2020 rok - widoczne sploty

Katarzyna Tusk tym samym pokazała, że jest na bieżąco z najnowszymi trendami na 2020 rok. Taki sweter z widocznym, grubym splotem to hit tej zimy!

Oversize'owe swetry o mięsistym splocie to absolutny must have w każdej szafie na sezon zima 2020. Zarówno te uzyskane za pomocą szarych czy beżowych włóczek, jak i te w nieco odważniejszych kolorach.

Więcej o: