Anna Wendzikowska zachwyca w modnym płaszczu z Zary. Znamy jego cenę

Anna Wendzikowska opublikowała swoje zdjęcie z Londynu. Naszą uwagę zwrócił jej piękny, modny, bialy płaszcz. Okazuje się, że prezenterka kupiła go w Zarze. Kosztuje mniej niż 600 zł.

Anna Wendzikowska wybrała się ostatnio do Londynu. Relację ze swojego krótkiego wyjazdu zdała na Instagramie. My zwróciłyśmy uwagę na jedną ze stylizacji prezenterek. Widać, że Anna Wendzikowska doskonale orientuje się w trendach modowych. Prezenterka postawiła bowiem na bardzo modny płaszcz, który, jak się okazuje, kupiła w popularnej sieciówce, jaką jest Zara. I to był strzał w 10! Sami zobaczcie.

Ania Wendzikowska pochwaliła się, jak śpiewa jej córeczka. My jesteśmy zachwycone:

Zobacz wideo

Anna Wendzikowska w modnym płaszczu

Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją zimową stylizację, w której zwiedzała Londyn.

Londyn. Niezmiennie uwielbiam

- czytamy w opisie do zdjęcia.

 

Naszą uwagę od razu przykuła modna stylizacja prezenterki. Tego dnia Anna Wendzikowska postawiła na beżowe spodnie i ciepłą czapkę w tym samym kolorze. Do tego dobrała jasne, sportowe buty i rzucające się w oczy, długie, kolorowe skarpetki (białe w czerwone gwiazdki). Jako dodatek prezenterka wybrała beżową torbę na łańcuszku. Jednak największą uwagę zwraca modny, biały płaszcz Anny Wendzikowskiej.

Anna Wendzikowsa nosi płaszcz z Zary. Znamy cenę

Nie tylko naszą uwagę przykuł modny płaszcz Anny Wendzikowskiej. Jedna z jej fanek wprost zapytała w komentarzu pod zdjęciem, gdzie można taki kupić. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź prezenterki. Okazuje się, że ten modny, biały płaszcz, który ma na sobie Anna Wendzikowska, pochodzi z popularnej sieciówki, czyli z Zary. Ile kosztuje? Dokładnie 549 zł.

Płaszcz z Zary, który ma na sobie Anna Wendzikowska to bardzo uniwersalny i ponadczasowy model. Jest też bardzo praktyczny, ponieważ pasuje zarówno do stylizacji eleganckich, jak również tych na co dzień, bardziej w stylu casual. Płaszcz z Zary ma supemodny obecnie krój oversize. Okrycie to w dużej części składa się z wełny, ponieważ w prawie 50 procentach.

Więcej o: