Agata Młynarska ma prawie 55 lat. Pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni. "Naturalnie - pięknie!!!"

Agata Młynarska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda bez makijażu. To rzadkość, jeżeli chodzi o gwiazdy. My jesteśmy zachwycone! Duży plus za propagowanie naturalnego wyglądu.

Agata Młynarska to znana polska dziennikarka, producentka, konferansjerka oraz prezenterka telewizyjna. Na Instagramie obserwuje ją prawie 85 tysięcy ludzi. Agata Młynarska zaskoczyła ich ostatnio, publikując zdjęcie, na którym jest kompletnie bez makijażu. Fani byli pozytywnie zaskoczeni. Warto wiedzieć, że aktorka w marcu tego roku skończy 55 lat. Wygląda na swój wiek? Naszym zdaniem zdecydowanie nie! Ma naprawdę piękną, gładką i promienną cerę. Niejedna nastolatka mogłaby jej pozazdrościć!

Porównaliśmy zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Zobacz wideo

Agata Młynarska bez makijażu

Agata Młynarska jako jedna z nielicznych gwiazd opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda kompletnie bez makijażu.

Piękny poranek w nowym szlafroku od synowej, żony Tadzia. Kimono w cętki (...). A taki szlafrok to sama frajda. Piękny, wygodny, stylowy i... sexi:)

- czytamy w opisie do zdjęcia.

 

Agata Młynarska w wersji no make-up. Fani zachwyceni

Uwagę wszystkich zwróciło nie to, w co ubrana była Agata Młynarska (opisywany w poście szlafrok), tylko brak makijażu. Wiele osób stwierdziło, że na opublikowanym zdjęciu prezenterka jest bardzo podobna do taty.

Na tym zdjęciu jest pani niesamowicie podobna do swojego taty...
Uderzające podobieństwo do taty...

- czytamy w komentarzach internautów.

Jednak zdecydowana większość osób skupiła się na tym, że Agata Młynarska nie ma makijażu. Internauci wręcz rozpływali się w zachwytach nad prezenterką.

Jak ślicznie pani wygląda bez makijażu
Śliczna jak zawsze
Pięknie pani wygląda
Naturalnie - pięknie!!!

A wam jak się podoba prezenterka w takim naturalnym wydaniu no make-up?

Więcej o: