Katarzyna Cichopek w pięknych, modnych botkach. Poznaj trendy w butach na 2020 rok

Katarzyna Cichopek po raz kolejny pokazała, że zna się na modzie i trendach. Aktorka zaprezentowała się na Instagramie w bardzo modnych butach - motocyklowych botkach. Poznaj inne trendy na 2020 rok.

Katarzyna Cichopek ewidentnie zatęskniła za latem. Aktorkę wzięło ostatnio na wspomnienia. Na swoim Instagramie opublikowała kilka zdjęć, zrobionych latem 2019 roku w Gdyni. Uwagę zwracają piękne, nadmorskie widoki. Jednak my patrzymy głównie na stylizacje aktorki. Katarzyna Cichopek już nieraz udowodniła, że doskonale orientuje się w trendach modowych. Nie inaczej było i tym razem. Katarzyna Cichopek postawiła na modne buty - motocyklowe botki.

Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość":

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek w modnych butach. To motocyklowe botki (trendy na 2020 rok)

Na dwóch zdjęciach uwagę zwracają buty aktorki. Katarzyna Cichopek postawiła na modne, motocyklowe botki i to był strzał w 10! Takie buty idealnie nadają się na ciepłą i dość suchą zimę, taką jaką mamy własnie teraz. Z powodzeniem sprawdzą się również wiosną oraz jesienią. 

 

Motocyklowe botki nie dość, że są modne, to również wygodne i bardzo praktyczne. Mają wysoką podeszwę, dzięki czemu sprawdzą się również przy deszczowej pogodzie. W dodatku mają rockowy charakter, dzięki czemu dodadzą pazura każdej stylizacji.

Modne botki - trendy na 2020 rok

Szukasz modnych butów na 2020 rok? Postaw na botki! Idealnie sprawdzą się teraz, zimą, a także wiosną, która już tuż tuż.

Modne botki - sznurowane (trendy na 2020 rok)

Botki są niezwykle praktyczne, wygodne i pasują praktycznie każdemu i do wszystkiego. W tym sezonie najbardziej modne są botki sznurowane. Ten model nie ma konkurencji. Lansowany jest na światowych wybiegach mody przez najbardziej popularnych projektantów. Trend ten od razu wychwyciły też popularne sieciówki, dzięki czemu i ty możesz mieć modne botki bez wydawania fortuny. Najlepiej postaw na sznurowane botki o długości za kostkę i na obcasie. Może to być szpilka bądź też klasyczny obcas - słupek. Dobrze również, aby miały albo nosek zakończony w szpic albo kwadratowy.

Więcej o: