Galaxy nails - modne paznokcie na 2020 rok. Jak zrobić taki manicure krok po kroku? [WIDEO]

Galaxy nails to hit wśród manicure na 2020 rok. Jak wygląda taka kosmiczna stylizacja paznokci? Jak ją zrobić krok po kroku? Odpowiadamy.

Galaxy nails - dobrze zapamiętaj tę nazwę. Dlaczego? Dlatego, że to jedna z najbardziej modnych obecnie stylizacji paznokci zgodnie z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami na 2020 rok. Jak wygląda taki manicure galaxy nails? Jak go zrobić? Tego dowiesz się z dalszej części naszego tekstu.

Czy można malować paznokcie w ciąży? Sprawdziliśmy:

Zobacz wideo

Galaxy nails - modny manicure (trendy na 2020 rok)

Trendy na 2020 rok jasno pokazują - galaxy nails to niekwestionowany hit! Jest to również jedna z najczęściej wyszukiwanych w internecie stylizacji paznokci. O jej popularności bardzo łatwo się przekonać, wpisując hasztag #galaxynails na Instagramie bądź też na Pintereście. Kobiety na całym świecie oszalały na punkcie tego manicure'u. Nic dziwnego! Jest bardzo efektowny i oryginalny. Co więcej, potrafi dodać charakteru każdej stylizacji.

 

Galaxy nails - jak wygląda taki manicure?

Galaxy nails to po polsku kosmiczne paznokcie. Taki właśnie jest ten manicure. Niecodzienny i niepowtarzalny. Może występować w kilku wersjach. Wszystko opiera się na jednym, najważniejszym motywie. Takie galaxy nails mają nawiązywać do kosmosu, galaktyki i astrologii.

Galaxy nails - jak zrobić krok po kroku?

Podstawą tutaj jest ciemny kolor lakieru, którym pomalowane są wszystkie paznokcie. Najlepiej, aby był to odcień typu: czerń, granat, ewentualnie ciemny fiolet. Na taki podstawowy, ciemny kolor lakieru nakłada się różne wzorki. Jakie? Wszystko zależy od wyobraźni. Na pewno muszą nawiązywać do kosmosu. Mogą to być np.: planety, gwiazdki, księżyc, słońce itp. Na koniec, na tak pomalowane paznokcie, nakłada się brokat, ewentualnie inne, błyszczące drobinki.

Jak zrobić modny manicure galaxy nails. Podpowiedź na wideo poniżej:

 
Więcej o: