Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyciła na ściance. Postawiła na modną sukienkę. Kreacja podkreśliła jej brzuch

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży nie zwalnia tempa. Aktorka pojawiła się na Gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia i skradła całe show. Postawiła na piękną, modną, obcisłą sukienkę i wyglądała obłędnie!

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Popularna polska aktorka i jej mąż, Kamil Kula spodziewają się drugiego dziecka. Marta Żmuda Trzebiatowska, pomimo zaawansowanej ciąży (gwiazda rodzi już niedługo), pojawiła się w warszawskim Teatrze Polski na uroczystej Gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2020. I zachwyciła! Wszystkie oczy zwrócone były tylko na nią. Nie dziwimy się! Trzeba przyznać, że ciąża zdecydowanie służy aktorce. Marta Żmuda Trzebiatowska wyglądała wprost obłędnie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer. "Jestem szczęśliwa"

Zobacz wideo

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Założyła obcisłą sukienkę, która pięknie podkreśliła jej brzuch

Marta Żmuda Trzebiatowska rodzi już lada moment. Nie przeszkodziło to jednak w tym, aby gwiazda pojawiła się na uroczystej Gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2020. Aktorka tego wieczoru postawiła na piękną, modną, długą suknię. I to był strzał w 10!

Kreacja Marty Żmudy Trzebiatowskiej pięknie podkreślała jej brzuszek. Na dole była mocno przylegająca do ciała i miała czarny kolor. Górę zaś pokrywały duże, białe grochy. Sukienka aktorki miała krótkie i modne, bufiaste rękawy. Jak wam się podoba Marta Żmuda Trzebiatowska w takim wydaniu?

 

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca

Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją obłędną kreację z uroczystej Gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2020. Nie trzeba było długo czekać na reakcję jej fanów. Fotografia aktorki zrobiła wręcz furorę, a internauci zasypali ją komplementami.

Cudownie i pięknie!
Ślicznie
Wyglądałaś niesamowicie
Boska

Zdjęcie Marty Żmudy Trzebiatowskiej skomentowała nawet jej koleżanka po fachu, czyli Małgorzata Socha.

Piękna!

- czytamy w komentarzu.

My również dołączamy do tych wszystkich zachwytów.

Więcej o: