Księżna Kate w modnej sukience z Zary. Kreacja idealnie podkreśliła jej rewelacyjną figurę

Księżna Kate znowu pojawiła się w ubraniu z popularnej sieciówki. Podczas swojego pobytu w Walii postawiła na modną sukienkę z Zary. Kreacja pięknie podkreśliła jej rewelacyjną sylwetkę.

Księżna Kate ma bardzo dobre wyczucie stylu. Jej sposób ubierania się można określić skromnym, ale też kobiecym i eleganckim. Księżna Kate gdziekolwiek się tylko pojawi, tam zawsze zachwyca swoimi stylizacjami. Już nieraz udowodniła, że nie ma żadnego problemu z tym, aby nosić ubrania nie tylko od światowej sławy projektantów, ale również i te, które można kupić w popularnych sieciówkach. I to w atrakcyjnych cenach! Nie inaczej było i tym razem. Księżna Kate znowu postawiła na ubranie z Zary. Tym razem była to czerwona sukienka.

Księżna Kate Kate tańczy z małym dzieckiem podczas wizyty w Bradford:

Zobacz wideo

Księżna Kate w modnej sukience z Zary

Księżna Kate oraz jej mąż, książę William pojawili się ostatnio w Mumbles (południowa Walia). Podczas swojej wizyty zwiedzali stację łodzi ratunkowych, a następnie udali się do pobliskiej lodziarni. Uwagę wszystkich przykuła piękna, modna sukienka księżnej Kate. Kreacja miała czerwony kolor i była o długości midi, czyli sięgała nieco poniżej kolan. To model z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Sukienka pięknie podkreśliła rewelacyjną figurę księżnej Kate. Zaś jej intensywny kolor dodał charakteru całej stylizacji.

Sprawdź: Czarne sukienki, które założysz na co dzień!

 

Księżna Kate i modne dodatki

Do czerwonej sukienki księżna Kate dobrała elegancki, długi, dwurzędowy płaszcz w kolorze granatowym. Okrycie wierzchnie pochodzi z kolekcji marki Hobbs. Naszą uwagę zwróciły również modne dodatki. Księżna Kate postawiła na romantyczną apaszkę w serca marki Beulah London i to był strzał w 10! Taki dodatek dodał smaczku i kobiecości całej stylizacji. Do tego księżna Kate dobrała czerwoną torebkę z kolekcji Mulberry oraz długie, czarne kozaki.

Księżna Kate w modnej spódnicy z Zary

To nie pierwszy raz, kiedy księżna Kate stawia na ubrania z popularnej sieciówki. Jakiś czas temu pojawiła się w odważnej spódnicy z Zary, która miała modne printy zwierzęce. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Więcej o: