Kinga Rusin w obłędnej, odmładzającej kreacji. Wygląda jak nastolatka! "Myślałam, że to piżama"

Kinga Rusin pojawiła się na gali Bestsellery Empiku 2020 w pięknym, różowym garniturze. Kreacja odjęła prezenterce kilka lat. Do tego ta supermodna fryzura. My jesteśmy zachwycone. Jednak niektórzy internauci skrytykowali stylizację Kingi Rusin.

Bestsellery Empiku 2020 już za nami. Kinga Rusin była jedną z gwiazd, które pojawiły się na tym corocznym evencie. Jej stylizacja wzbudziła jednak wiele kontrowersji. Fani prezenterki byli bardzo podzieleni w swoich opiniach na temat kreacji Kingi Rusin. My zaś jesteśmy nią zachwycone! Zobaczcie, o co konkretnie poszło.

Kinga Rusin zdradziła nam, jak dba o swoją sylwetkę:

Zobacz wideo

Kinga Rusin w zaskakującej kreacji. Postawiła na garnitur

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją kreację, w której wybrała się na galę Bestsellerów Empiku 2020. Tego wieczoru prezenterka postawiła, dla odmiany, nie na sukienkę, jak to ma w zwyczaju, ale na spodnie, a dokładnie na garnitur. Jej stylizacja utrzymana była w pudrowo-różowej kolorystyce. Garnitur uszyty był z lekko połyskującego jedwabiu. Całość stylizacji Kinga Rusin uzupełniła szpilkami w jasno-różowym kolorze oraz małą torebką marki Chloe.

 

Kinga Rusin w obłędnej stylizacji, która ją odmłodziła

Naszym zdaniem jasnoróżowy garnitur to był strzał w 10! Kinga Rusin wyglądała z klasą i stylowo. Co więcej, taka stylizacja i jej kolor zdecydowanie odmłodziły prezenterkę. Na tym zdjęciu wygląda jak nastolatka! Do tego ta modna fryzura, czyli włosy niedbale zebrane w kucyk i grzywka. My jesteśmy zdecydowanie na tak.

Kinga Rusin pokazała swoją stylizację. Fani podzieleni

Pod zdjęciem Kingi Rusin, na którym ta zaprezentowała swoją stylizację, od razu posypały się komentarze jej fanów. Przy czym opinie na temat kreacji były mocno podzielone. Część fanów prezenterki była zachwycona różowym garniturem Kingi Rusin, inni zaś mocno ją skrytykowali, sugerując przy tym, że wygląda jak piżama.

Pięknie
Klasa sama w sobie
Pięknie. Co to za młoda dziewczyna na pani profilu?
Jak zawsze idealna stylizacja

Takie pozytywne komentarze i komplementy to zdecydowana większość. Pojawiły się jednak i opinie, w których Kinga Rusin została skrytykowana za swoją stylizację.

Myślałam, że to piżama
Ale czemu w piżamie?

- czytamy.

Więcej o: