Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w młodzieżowym berecie z Myszką Miki i w zachwycającym płaszczu. Kosztuje 1550 zł

Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych razem ze swoim mężem, Radosławem Majdanem. Gwiazda zaprezentowała na Instagramie jedną ze swoich stylizacji. Uwagę zwraca jej uroczy beret oraz piękny, beżowy płaszcz z wełny.

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się razem ze swoim mężem, Radosławem Majdanem pierwszego, wspólnego dziecka. Gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży i niedługo rodzi. Perfekcyjna jednak nie zwalnia tempa. Obecnie przebywa z mężem w Stanach Zjednoczonych. Relację ze swojej dalekiej podróży na bieżąco zdaje na Instagramie. Dzięki temu fani choć trochę mogą podejrzeć, jak Małgorzata Rozenek-Majdan spędza czas za oceanem. A jest na co popatrzeć! Para udała się np. na mecz koszykówki. Naszą uwagę w szczególności przykuła jedna ze stylizacji gwiazdy.

Ciężarna Małgorzata Rozenek poleciała do Nowego Jorku. "Lekarz dał nam maseczki":

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w uroczym, młodzieżowym berecie z Myszką Miki

W stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan pierwsze skrzypce zdecydowanie gra modny, uroczy, młodzieżowy beret. Okrycie głowy ma stonowany, beżowy kolor i pokryte jest wzorami, które przedstawiają popularną Myszkę Miki. Dokładnie taki sam model możecie kupić w sklepie MissSpark. W takim berecie na pewno nie przejdziecie ulicą niezauważone!

Małgorzata Rozenek-Majdan w białej stylizacji

Tego dnia Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na białą stylizację. Gwiazda założyła spodnie o szerokich nogawkach oraz sweter. Wszystko w kolorze bieli. Nawet sportowe buty - trampki miały ten sam odcień. To był doskonały wybór. Taki kolor bowiem odmładza i ożywia cerę, dodając jej takiego zdrowego i promiennego wyglądu. Małgorzata Rozenek-Majdan na zwiedzanie Nowego Jorku zabrała ze sobą małą, czarną torebkę Diora.

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnym płaszczu. Znamy cenę

Małgorzata Rozenek-Majdan całość swojej stylizacji dopełniła modnym, beżowym płaszczem w białe nuty. Okazuje się, że jest to model od polskiej marki Pilewski. Zastanawiacie się, ile kosztuje? Dokładnie 1550,00 zł i wciąż jest dostępny na stronie internetowej sklepu. Płaszcz wyprodukowano z beżowej wełny. Dodatkowo wyposażony jest w pasek.

 
Więcej o: