Oscary 2020. Bardzo szczupła, 50-letnia Renee Zellweger w oszałamiającej kreacji. Wyglądała jak nastolatka

Renee Zellweger odebrała Oscara w kategorii "najlepsza aktorka pierwszoplanowa" za film pt. "Judy". Aktorka postawiła na dość skromną kreację, która wyróżniała ją spośród innych gwiazd. Również makijaż oraz fryzura Renee Zellweger były subtelne i naturalne.

Oscary 2020 już za nami. Renee Zellweger tegoroczną uroczystą galę, która odbyła się tradycyjnie w Dolby Theatre w Los Angeles, na pewno będzie bardzo mile wspominać. Dlaczego? Dlatego, że aktorka już po raz drugi w swojej karierze została wyróżniona tą najbardziej prestiżową statuetką filmową, czyli Oscarem. Jak się prezentowała na gali? Czytajcie dalej.

Małgorzata Rozenek komentuje Oscary. Mówi o statuetce dla Brada Pitta i o "Bożym ciele":

Zobacz wideo

Oscary 2020 - Renee Zellweger wygrała Oscara

Renee Zellweger dostała Oscara w kategorii "najlepsza aktorka pierwszoplanowa" za film pt. "Judy". Aktorka ma już na swoim koncie jedną statuetkę. Zdobyła ją w 2004 roku za film pt. "Wzgórza nadziei" jako "najlepsza aktorka drugoplanowa".

To było jedno z najważniejszych i najpiękniejszych doświadczeń w całym moim dotychczasowym życiu

- powiedziała Renee Zellweger, odbierając upragnioną statuetkę Oscara.

Oscary 2020 - Renee Zellweger w obłędnej kreacji od Armaniego (stylizacja)

Renee Zellweger zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem. Popularna aktorka najczęściej stawia na dość skromne, ale przy tym bardzo kobiece i stylowe kreacje. Nie inaczej było i tym razem. Renee Zellweger zachwyciła swoją piękną suknią. Aktorka postawiła na subtelność i klasę i to był strzał w 10! Wyglądała wprost obłędnie!

Renee Zellweger pojawiła się na uroczystej gali rozdania Oscarów 2020 w obłędnej sukni od Armaniego. Kreacja aktorki była długa, biała i cała pokryta srebrną nitką z kryształkami. Uwagę zwracał jej oryginalny, asymetryczny dekolt, który odsłonił bardzo szczupłe i umięśnione ramię aktorki.

Renee Zellweger na Oscarach 2020 - fryzura i makijaż

Renee Zellweger tego wieczoru postawiła na bardzo delikatny i naturalny makijaż. Aktorka właściwie wyglądała tak, jakby w ogóle nie miała make-upu. Równie prosta i subtelna była fryzura laureatki Oscara 2020. Renee Zellweger swoje włosy zaczesała delikatnie do tyłu i postawiła na przedziałek po środku. Jak wam się podoba aktorka w takim subtelnym wydaniu?

Więcej o: