Oscary 2020. Kinga Rusin wyglądała jak gwiazda Hollywood! Postawiła na bardzo zmysłowy dekolt z koronką

Oscary 2020 już za nami. Jedną z polskich gwiazd, która pojawiła się na tej uroczyste gali, była Kinga Rusin. Popularna prezenterka wyglądała obłędnie. Postawiła na błyszczący garnitur i różowe futerko. Klasa sama w sobie!

Kinga Rusin była jedną z niewielu polskich gwiazd, które pojawiły się na uroczystej gali rozdania Oscarów 2020, która tradycyjnie, jak co roku, odbyła się w Dolby Theatre w Los Angeles. Trzeba przyznać, że popularna polska prezenterka wyglądała wprost obłędnie. Błyszczała! I to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Małgorzata Rozenek komentuje Oscary. Mówi o statuetce dla Brada Pitta i o "Bożym ciele":

Zobacz wideo

Oscary 2020. Kinga Rusin w olśniewającej kreacji (stylizacja)

Kinga Rusin na Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała swoją stylizację na uroczystą galę rozdania Oscarów 2020. 

W Polsce 09.00 rano, a tu w Los Angeles jest dwunasta w nocy i imprezowe szaleństwo dopiero się zaczyna. Za nami gala. Największym zaskoczeniem był... występ Eminema, bo nikt go wcześniej nie zapowiadał. A wszystkie przewidywania się sprawdziły, poza jednym (...). My jesteśmy dumni z Polaków, bo zaszli naprawdę daleko, a dziś siedzieli ramię w ramię z bogami światowego kina. A ja wyruszam na oskarowe imprezy! Wybija północ...

- napisała na Instagramie Kinga Rusin.

Kinga Rusin tego wieczoru postawiła na piękny, damski garnitur koloru szarego. Kreacja prezenterki "Dzień dobry TVN" pokryta była błyszczącymi drobinkami, co dodatkowo dodało charakteru całej stylizacji. Aby nadać smaczku i zmysłowości swojej kreacji, Kinga Rusin założyła pod garnitur koronkowy top, który pięknie wyeksponował dekolt prezenterki. Wyglądała bardzo zmysłowo, ale nie wulgarnie. Całość Kinga Rusin uzupełniła różowym futerkiem. Wyglądała przepięknie, bardzo zmysłowo i z klasą!

 

Kinga Rusin na gali rozdania Oscarów 2020. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Kingi Rusin. W zaledwie kilka chwil zasypali prezenterkę "ochami i achami" pod jej zdjęciem, zrobionym w Los Angeles. Nie dziwimy się.

Wow, co za styl
Wielka klasa pani Kingo! Cudownie pani wygląda
Cudownie pani wygląda
Petarda
Jaka piękna

- to tylko niektóre z licznych komentarzy zachwyconych fanów.

Kinga Rusin na gali rozdania Oscarów 2020 - fryzura i makijaż

Kinga Rusin tego wieczoru postawiła na bardzo naturalną fryzurę - rozpuszczone włosy. Do tego modna grzywka, zaczesana symetrycznie po obu bokach. W makijażu prezenterki pierwsze skrzypce grały oczy. Kinga Rusin mocno je podkreśliła i postawiła na modny make-up typu smokey eye. Usta zaś pomalowała jasnoróżową pomadką. Wyglądała przepięknie!

Więcej o: