Małgorzata Socha zachwyca w modnym swetrze typu golf. To model z Zary

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w modnym, beżowym swetrze typu golf. Okazuje się, że model ten kupicie w popularnej sieciówce, jaką jest Zara.

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej popularnych i najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Na Instagramie obserwuje ją ponad 822 tysięcy osób. Aktorka stanowi dla nich inspirację, zarówno jeśli chodzi o styl życia, jak również o fryzury, czy stylizacje. Okazuje się, że gwiazda bardzo chętnie nosi również ubrania z sieciówek. Przykładem może być Zara.

Małgorzata Socha gdziekolwiek się pojawi, tam zawsze zachwyca. I to niezależnie, czy jest w codziennej, luźnej stylizacji, czy też w specjalnej, na wyjątkowe okazje czy wyjścia. Tym razem fanki aktorki zwróciły uwagę na jej modny sweter. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o figurę. Efekty jej morderczych treningów widać gołym okiem! Sami zobaczcie:

Zobacz wideo

Małgorzata Socha w modnym swetrze

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z makijażystką. Okazuje się, że kobieta malowała aktorkę do jej ślubu 12 lat temu. Teraz panie znowu się spotkały, jednak tym razem w celach zawodowych. 

Czy wiecie, kto 12 lat temu malował mnie do ślubu? Tak! To ona! Niezawodna, piękna, zdolna i mądra Marta Gąska. Prawdziwa mistrzyni kosmetycznych sztuczek - praca z tobą to przyjemność!

- napisała na Instagramie Małgorzata Socha.

Większość fanek aktorki zwróciła uwagę przede wszystkim na stylizację Małgorzaty Sochy. Gwiazda ma na sobie modny, beżowy sweter golf. Do tego dobrała spódnicę typu midi w kratę oraz kozaki na obcasie. Całość stylizacji aktorka uzupełniła jasnobrązową torebką. Wyglądała bardzo kobieco, stylowo i modnie.

 

Małgorzata Socha w swetrze, który kupiła w popularnej sieciówce, jaką jest Zara

Pod zdjęciem Małgorzaty Sochy od razu pojawiły się pytania fanek o modny sweter, który aktorka ma na sobie. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź gwiazdy. Okazuje się, że beżowy sweter golf, który ma na sobie Małgorzata Socha, można kupić w popularnej sieciówce, jaką jest Zara. Jak wam się podoba? Skusicie się?

Sprawdź: Najmodniejsze swetry z golfem!

Więcej o: