Aneta Zając w codziennej stylizacji. Furorę robi jej modna torebka z popularnej sieciówki

Aneta Zając opublikowała na Instagramie zdjęcie, zrobione podczas podróży z Zakopanego do Warszawy. Uwagę zwraca modny dodatek, czyli mała torebka typu saszetka, która pochodzi z Zary.

Aneta Zając opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zrobiła na szybko podczas podróży samochodowej z Zakopanego do Warszawy. Uwagę wszystkich zwróciła stylizacja aktorki, znanej głównie z popularnego serialu na Polsacie pt. "Pierwsza miłość". Co tak zachwyciło fanów gwiazdy? Konkretnie chodziło o jej modny dodatek, czyli małą torebkę typu saszetka, którą gwiazda miała przy sobie. Ten model dostaniecie w popularnej sieciówce, jaką jest Zara.

Małgorzata Rozenek skomentowała Oscary. Mówiła m.in. o statuetce dla Brada Pitta i o "Bożym ciele":

Zobacz wideo

Aneta Zając z modnym dodatkiem - torebką z Zary

Aneta Zając opublikowała na Instagramie zdjęcie, zrobione w trakcie powrotu do Warszawy.

Gdzieś między Zakopanem a Krakowem, w drodze do Warszawy. Podróż takim autem to czysta przyjemność

- czytamy w opisie do zdjęcia.

Uwagę zwraca jednak nie samochód, a zimowa stylizacja aktorki, w której pierwsze skrzypce grają dodatki. Tego dnia Aneta Zając postawiła na modny sweter w stonowanym, szarym kolorze. Do tego dobrała ciemne spodnie. Jednak największą uwagę zwracają dodatki: modna, zielona czapka oraz mała, czarna torebka typu saszetka. Model ten pochodzi z Zary.

Zobacz: Skórzane torebki damskie na ramię!

 

Aneta Zając nosi torebkę z Zary. Kosztuje mniej niż 100 zł

Aneta Zając postawiła na bardzo modny i praktyczny dodatek, czyli małą, czarną torebkę typu saszetka. Smaczku i rockowego charakteru dodają jej srebrne zdobienia i suwaki. Taka torebka saszetka to strzał w 10! Jest niewielka, więc nie zajmuje za dużo miejsca, ale za to bardzo praktyczna, ponieważ pomieści w sobie te najbardziej niezbędne i potrzebne rzeczy typu telefon, klucze, chusteczki itp.

Zobacz: Czarne nerki ze sklepu Eobuwie.com.pl na wyprzedaży!

Więcej o: