Edyta Górniak świętuje walentynki w dość zaskakujący sposób. Rozebrała się. "Nie mam słów"

Edyta Górniak zaskoczyła swoich fanów najnowszym nagraniem, które opublikowała na Instagramie. Polska piosenkarka pokazała na nim, jak świętuje walentynki. Gwiazda... rozebrała się.

Walentynki - dla jednych piękne święto zakochanych, dla innych komercyjny zwyczaj, którego nie praktykują. Niektóre polskie gwiazdy uchyliły rąbka tajemnicy i pokazały na swoich profilach w mediach społecznościowych, jak świętują walentynki. Naszą szczególną uwagę zwróciła Edyta Górniak. Z okazji święta zakochanych jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek postanowiła opublikować na swoim Instagramie dość zaskakujące nagranie. O co chodzi? Czytajcie dalej.

Czy Edyta Górniak myśli o zakończeniu kariery? "Czasem mówię sobie dość, dość, dość":

Zobacz wideo

Edyta Górniak świętuje walentynki - pokazała się topless!

Edyta Górniak przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Ku uciesze swoich fanów polska piosenkarka na bieżąco zdaje relacje ze swojego pobytu za oceanem na Instagramie. Gwiazda do tej pory publikowała zdjęcia głównie pięknych i zapierających dech w piersiach krajobrazów np. z Santa Monica oraz z West Hollywood. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Fani byli zaskoczeni, ale też i zachwyceni!

Edyta Górniak z okazji walentynek opublikowała na Instagramie dość zaskakujące nagranie. Widzimy na nią gwiazdę, która stoi tyłem, lekko zanurzona w wodzie i... rozbiera się. Piosenkarka ma na sobie lekkie, zwiewne shorty i delikatną koszulkę, którą zdejmuje, patrząc się zalotnie do aparatu. Następnie Edyta Górniak zakłada na siebie czarną koszulkę. I tak kończy się nagranie.

Happy Valentine’s Day

- napisała na Instagramie Edyta Górniak.

 

Edyta Górniak nago na walentynki. Fani zachwyceni

Nagranie Edyty Górniak dopiero co pojawiło się na Instagramie, a już zdobyło ogromną liczbę polubień i komentarzy. Wyraźnie wynika z nich, że takie oryginalne świętowanie walentynek w wykonaniu polskiej piosenkarki bardzo przypadło im do gustu.

O wow. Ślicznotka
Edi, jak to robisz, że za każdym razem wyglądasz tak perfekcyjnie? Wow, nie mam słów! Odpoczywaj
Nie przestajesz zaskakiwać
Cudowna

- to tylko wybrane komentarze spośród licznych pozytywnych zachwyconych fanów.

A wam jak się podoba Edyta Górniak w takim odważnym, walentynkowym wydaniu?

Więcej o: