Sylwia Grzeszczak w odważnym, różowym płaszczu. Wygląda obłędnie, ale jego cena niska nie jest

Sylwia Grzeszczak zaprezentowała na Instagramie swoją zimową stylizację. Piosenkarka postawiła na modny, różowy, futerkowy płaszcz i to był strzał w 10! Wiemy, gdzie kupiła i ile kosztuje.

Sylwia Grzeszczak opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją zimową stylizację. Uwagę zwraca jej przepiękny, romantyczny, różowy płaszcz w czerwone serduszka. Piosenkarka pochwaliła się nim z okazji walentynek. Fani byli zachwyceni odważną, zimową stylizacją gwiazdy. My również jesteśmy.

Zobacz wideo Być jak Doda! Tygodniowy eksperyment ze strojem i makijażem

Sylwia Grzeszczak w pięknym, modnym płaszczu

Sylwia Grzeszczak już po raz kolejny zaprezentowała się w tym modnym, różowym płaszczu. Uwagę zwraca materiał, z którego jest wyprodukowany. To sztuczne futerko. Trzeba przyznać, że piosenkarka w tym modnym płaszczu wygląda wprost obłędnie. 

Walentynki

- napisała obok zdjęcia Sylwia Grzeszczak.

Tym samym Sylwia Grzeszczak pokazała, że doskonale orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Taki płaszcz ze sztucznego futerka to hit na sezon zima 2020 rok. Furorę robi również jego modny, intensywny kolor - różowy. Sylwia Grzeszczak pokazała, że nie boi się odważnych i rzucających się w oczy ubrań. My jesteśmy zdecydowanie na tak.

 

Sylwia Grzeszczak w odważnym, różowym płaszczu. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów piosenkarki. Pod zdjęciem, na którym zaprezentowała swój różowy, futerkowy płaszcz od razu posypały się komentarze zachwyconych fanów.

Boska
Piękna
Prześliczny płaszczyk
Cudownie
Cudne to futerko

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Sylwia Grzeszczak w modnym, futerkowym płaszczu. Znamy cenę

Futerkowy, różowy płaszcz w czerwone serduszka, który ma na sobie Sylwia Grzeszczak pochodzi z kolekcji marki Mode & Affaire. Model Queen Of Hearts. Jednak nie każdego na niego stać. Płaszcz ten kosztuje bowiem 1600 zł.

Więcej o: