50-letnia Jennifer Lopez pokazała się w skąpym bikini. Jej płaski, umięśniony brzuch robi wrażenie

Jennifer Lopez opublikowała ostatnio na Instagramie takie zdjęcie, że szczęka opada. Nie, to nie żart. Gwiazda pokazała się bowiem w bardzo skąpym bikini, w którym zaprezentowała swoje pięknie wyrzeźbione ciało. To efekt regularnych, ciężkich treningów.

Jennifer Lopez ma już 50 lat, a figury i kondycji mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Znana na całym świecie piosenkarka nie ukrywa, że jej sylwetka i świetna forma to efekt regularnych, ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania ze swoich wyczerpujących ćwiczeń. Tym razem zaprezentowała ich efekty. Fani byli pod wrażeniem. Nie dziwimy się! My również nie możemy się napatrzeć na piękne i umięśnione ciało Jennifer Lopez.

Zobacz wideo Jennifer Lopez skończyła 50 lat. Jej mąż przygotował super niespodziankę. Zobaczcie, jak gwiazda świętowała swoje okrągłe urodziny:

Jennifer Lopez pokazała piękne ciało w skąpym bikini

Jennifer Lopez na początku lutego wystąpiła na Super Bowl 2020 i zachwyciła. Nie tylko swoją stylizacją, fryzurą, ale przede wszystkim piękną, wysportowaną sylwetką, tańcem oraz super kondycją. Popularna piosenkarka przyznała, że na ten wyjątkowy występ naprawdę długo się przygotowywała. Zdecydowanie warto było. O występie Jennifer Lopez na Super Bowl 2020 długo mówił cały świat.

Obecnie Jennifer Lopez odpoczywa i ładuje akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi. Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym zaskoczyła swoich fanów. Widzimy na nim Jennifer Lopez w bardzo skąpym, białym bikini. Uwagę zwraca kobiece i pięknie wyrzeźbione ciało piosenkarki, a w szczególności jej płaski i umięśniony brzuch. Sami zobaczcie i oceńcie.

Zobacz najmodniejsze stroje kąpielowe!

 

Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Jennifer Lopez. Jej zdjęcie bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków i komentarzy. Wśród wpisów pod odważną fotografią amerykańskiej piosenkarki pojawiły się również i te od innych gwiazd. Zdjęcie Jennifer Lopez skomentowali m.in. Lenny Kravitz oraz Naomi Campbell.

Chyba cię zablokuję
Zabiłabym za takie ciało, ale... wolę jeść chipsy
Wow, widać, że jesteś w formie
Szalona
Dobra robota. Zawsze ciężko pracujesz na to, co masz

- to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów.

Więcej o: