Joanna Koroniewska w modnych, sportowych butach. Wiemy, gdzie i za ile je kupiła. Kosztują mniej niż 200 zł

Joanna Koroniewska zaprezentowała się w wiosennej stylizacji. Naszą uwagę od razu przykuły jej modne, różowe, sportowe buty. Model ten pochodzi z kolekcji marki Puma i kosztuje mniej niż 200 zł.

Joanna Koroniewska już nieraz udowodniła, że doskonale orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Nie inaczej było i tym razem. Popularna polska aktorka, znana głównie z serialu TVP pt. "M jak miłość", opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją już wiosenną stylizację. Naszą uwagę w szczególności przykuły jej modne, różowe, sportowe buty. Jak się okazuje, model ten pochodzi z kolekcji popularnej marki Puma i kosztuje mniej niż 200 zł. Buty można kupić w sklepie internetowym.

Poznaj: Obuwie marki Puma sznurowane!

Joanna Koroniewska opowiedziała o pracy z mężem:

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska w modnych, różowych butach marki Puma

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak spędziła walentynki ze swoją drugą połówką. Największą uwagę zwraca modna, już wiosenna stylizacja aktorki. Tego dnia Joanna Koroniewska postawiła na casual look i to był strzał w 10! Aktorka wygląda jak nastolatka!

Joanna Koroniewska założyła jasne, obcisłe jeansy, do których dobrała szarą koszulkę oraz białą, lekką kurtkę. My patrzymy przede wszystkim na buty aktorki. Joanna Koroniewska postawiła bowiem na modne, różowe, sportowe obuwie marki Puma. 

 

Joanna Koroniewska w butach marki Puma. Znamy ich cenę

Sportowe, różowe buty marki Puma, które ma na sobie Joanna Koroniewska, kupimy w popularnym sklepie internetowym eobuwie.com.pl. Obuwie jest nie tylko wygodne, modne i idealne na zbliżającą się wiosnę, lecz także ma bardzo kobiecy i intensywny kolor - różowy. Takie modne buty dodadzą smaczku i charakteru każdej wiosennej stylizacji. Obuwie Puma, które ma na sobie Joanna Koroniewska, kosztuje 179,99 zł i dostępne jest w wielu rozmiarach, do 36 do 40,5.

Sprawdź też: Modne produkty marki Adidas w kolorze białym!

Więcej o: