Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w specjalnej kolekcji marki Reserved dla kobiet w ciąży. "Wygląda pani rewelacyjnie!"

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się w nowej kolekcji marki Reserved przeznaczonej właśnie dla kobiet w ciąży. Perfekcyjna postawiła na wygodny i casualowy styl. Wyglądała wprost kwitnąco! Fani byli pod wrażeniem.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. Na zdjęciach Perfekcyjnej wyraźnie widać, że jej poród zbliża się wielkimi krokami - brzuszek gwiazdy jest już bowiem naprawdę duży. Warto zwrócić uwagę, że ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż nie zwalnia tempa. Niedawno odwiedziła razem ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, Stany Zjednoczone. Ostatnio wzięła również udział w tajemniczej sesji zdjęciowej, którą określa jako "sekretny projekt". Trzeba przyznać, że ciąża bardzo służy gwieździe - Perfekcyjna wygląda przepięknie i rozkwita.

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan poleciała razem z mężem, Radosławem Majdanem do Nowego Jorku. Wzięła ze sobą specjalne maseczki, które dostała od lekarza:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w ubraniach dla ciężarnych marki Reserved

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się swoim fanom w nowej kolekcji popularnej marki odzieżowej, czyli Reserved.

Co by tu dziś przeskrobać? Nowy dzień - nowe możliwości. Total look Reserved dla mam. Nowa kolekcja dla kobiet w ciąży i mam karmiących

- napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na fotografii Perfekcyjna ma na sobie spodnie jeansy o luźnym kroju, do tego biały sweter i piękny płaszcz z paskiem. Tego dnia Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na wygodne, sportowe buty w jasnym kolorze. Gwiazda wybrała casualowy styl i to był strzał w 10!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan ubiera się w Reserved

Stylizacja dla ciężarnych Małgorzaty Rozenek-Majdan (ubrania z Reserved) bardzo przypadła do gustu fanom Perfekcyjnej. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych, pozytywnych komentarzach pod zdjęciem gwiazdy na Instagramie.

Świetna stylizacja! W takim wydaniu wygląda pani rewelacyjnie!
Piękny kolor płaszcza
Cudowna kolekcja i te kolory
Cudownie w tym płaszczyku

- to tylko wybrane komentarze fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Jak widać, szczególną uwagę internautów zwrócił płaszcz Perfekcyjnej. Dostaniecie go w sklepach Reserved. Jest to specjalna kolekcja dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Jak wam się podoba?

Więcej o: