Iga Lis zachwyciła na London Fashion Week. Została wyróżniona przez "Vogue". Jak wyglądała jej stylizacja, która zrobiła taką furorę?

Iga Lis pojawiła się na London Fashion Week i zachwyciła. Jej stylizację docenił nawet prestiżowy magazyn o modzie, czyli "Vogue". Iga Lis postawiła na prostotę i klasykę i to był strzał w 10!

Iga Lis to 19-letnia córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Pojawiła się na London Fashion Week i skradła całe show. Tak, to nie żart. Jej stylizacja zrobiła taką furorę, że została doceniona i wyróżniona jako jedna z najlepszych przez sam magazyn "Vogue", który powszechnie uważany jest za biblię mody.

Zobacz wideo Monika Zamachowska opowiedziała nam o aferze z Kingą Rusin

Iga Lis wyróżniona przez "Vogue" na London Fashion Week

London Fashion Week 2020 rozpoczął się w piątek, 14 lutego i zakończył we wtorek, czyli 18. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie. Na ten event zjeżdżają się najlepsi projektanci, największe top modelki oraz pasjonaci mody z całego globu. London Fashion Week to jedna z najważniejszych imprez tego typu, razem z podobnymi, które odbywają się w Nowym Jorku, Mediolanie oraz Paryżu. Jest to również doskonała okazja dla wszystkich gości pokazów, aby zaprezentować swoje stylizacje w ramach tzw. street wear lub street style. Jak widać, nie tylko projektanci mogą się wykazać, ale również i zwykli ludzie. Tak właśnie było z córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa.

Iga Lis również pojawiła się na London Fashion Week, a jej stylizacja nie pozostała niezauważona. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa została dostrzeżona przez znanego fotografa magazynu "Vogue", który nazywa się Phil Oh. Dzięki temu Iga Lis trafiła na jego prestiżową listę: "Phil Oh’s Best Street Style Photos From London Fashion Week Fall 2020", czyli najlepsze stylizacje gości pokazów. W zestawieniu tym znajduje się w sumie 181 zdjęć ludzi z całego świata, którzy zwrócili na siebie uwagę swoimi kreacjami. Wśród nich znalazła się również i Polka - Iga Lis.

Iga Lis zachwyciła na London Fashion Week. Jak wyglądała jej stylizacja?

Iga Lis pojawiła się na London Fashion Week w czarnych, skórzanych spodniach o dość luźnym kroju. Do tego dobrała biały golf i beżową dwurzędową marynarkę z dużymi, złotymi guzikami. Na nogach miała czarne buty na słupkowym obcasie. Całość stylizacji uzupełniła niewielką torebką w tym samym kolorze.

Iga Lis pokazała, że nie trzeba bardzo wymyślnych kreacji, aby zachwycać. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa postanowiła na prostoę i elegancję. I to był strzał w 10! Iga Lis również w makijażu wybrała minimalizm i naturalność. Do tego miała rozpuszczone włosy.

Iga Lis opublikowała na Instagramie zdjęcie, zrobione właśnie podczas London Fashion Week, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak się prezentowała.

 

Iga Lis wyróżniona przez "Vogue". Internauci zachwyceni

Pod zdjęciem Igi Lis, na którym zaprezentowała swoją stylizację wyróżnioną przez "Vogue", od razu posypały się komplementy od zachwyconych internautów.

Klasa
Wspaniale
Piękna
Pefekcyjnie

- to tylko niektóre spośród licznych pozytywych komentarzy pod zdjęciem Igi Lis.

Więcej o: