Joanna Koroniewska zachwyca w wiosennej stylizacji. Założyła modną, białą kurtkę jeansową z Zary

Joanna Koroniewska już poczuła wiosnę. Popularna aktorka zaprezentowała się w wiosennej stylizacji. Uwagę zwraca jej modna, biała kurtka jeansowa. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

Joanna Koroniewska już nieraz udowodniła, że dobrze orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Nie inaczej było i tym razem. Aktorka, znana głównie z serialu TVP pt. "M jak miłość", zaprezentowała na Instagramie swoją już wiosenną stylizację. Fani od razu zapytali ją, gdzie kupiła poszczególne elementy garderoby. My już wszystko wiemy.

Joanna Koroniewska opowiedziała nam o swoi powrocie do pracy po porodzie:

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska w modnej, jeansowej kurtce z Zary

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak spędziła walentynki ze swoją drugą połówką, czyli z Maciejem Dowborem. Największą uwagę zwróciła jej modna, co ciekawe, już wiosenna stylizacja aktorki. Tego dnia Joanna Koroniewska postawiła na casual look i to był strzał w 10! Aktorka wygląda jak nastolatka!

Joanna Koroniewska założyła jasne, obcisłe jeansy, do których dobrała zwykłą, szarą koszulkę oraz białą, lekką, jeansową kurtkę. Do tego dobrała modne, różowe, sportowe obuwie marki Puma. Pod zdjęciem aktorki od razu pojawiły się pytania, gdzie można kupić elementy garderoby, które ma na sobie gwiazda. Odpowiadamy.

Modna, biała, jeansowa kurtka Joanny Koroniewskiej została kupiona w popularnej sieciówce, jaką jest Zara. Niestety, aktorka sama przyznała, że to stary model, kupiony już jakiś czas temu. Zaś modne, sportowe, różowe buty marki Puma, które ma na sobie Joanna Koroniewska, kupimy w popularnym sklepie internetowym eobuwie.com.pl.

 
Więcej o: