Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan na stoku w młodzieżowej stylizacji. Jej ubrania kosztują fortunę

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa obecnie z rodziną w austriackim Tyrolu. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie swoją zimową stylizacją, w której udała się na stok. Uwagę zwracają ceny poszczególnych elementów garderoby. No cóż, młodzieżowa stylizacja Perfekcyjnej do najtańszych zdecydowanie nie należy.

Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa obecnie razem ze swoim mężem, Radosławem Majdanem oraz synami na feriach zimowych. Rodzina udała się na wypoczynek za granicę Polski, a dokładnie do Tyrolu. Ku uciesze fanów Perfekcyjna na bieżąco zdaje relację na Instagramie ze swojego wyjazdu. Tym razem pokazała zdjęcia ze stoku. Uwagę większości przykuła młodzieżowa, zimowa stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. Niestety do najtańszych to ona zdecydowanie nie należy.

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się nową fryzurą. Postawiła na modną stylizację włosów bob. Zobaczcie, jak wygląda:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w młodzieżowej stylizacji

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione na stoku w Tyrolu. 

I znowu jesteśmy jedynymi na stoku, którzy nie jeżdżą. Chłopcy ratują honor rodziny. My za to uskuteczniamy tak lubiane przez R spacery

- czytamy w opisie do zdjęcia na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan.

My patrzymy przede wszystkim na młodzieżową stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan. Fanki od razu zasypały gwiazdę pytaniami o to, gdzie można kupić poszczególne elementy garderoby, które ma na sobie Perfekcyjna. Na szczęście Małgorzata Rozenek-Majdan sama od razu je podpisała.

Małgorzata Rozenek-Majdan w drogiej, zimowej stylizacji

Małgorzata Rozenek-Majdan tego dnia postawiła na luźny, wygodny i młodzieżowy styl. Perfekcyjna miała na sobie obcisłe, szare spodnie dresowe, do tego sportową bluzę i wygodny, puchowy płaszcz. Całość stylizacji Małgorzata Rozenek-Majdan uzupełniła modnymi butami śniegowcami oraz szarą czapką z dwoma pomponami.

Zimowa stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan nie należała do najtańszych. Bluza Ralpha Laurena, do tego płaszcz marki Bogner oraz oryginalne buty śniegowce Moon Boot to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa w Tyrolu

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan bardzo spodobało się jej fanom. Część z nich zwróciła uwagę na młodzieżową stylizację Perfekcyjnej, inni zaś na piękne, górskie widoki.

Piękna kurtka. Nie pytam się nigdy, ale teraz bardzo, ale to bardzo chciałabym wiedzieć, gdzie mogę kupić... Bo szukam i szukam
Piękne widoki! Pani Małgosiu rewelacyjna czapka
Ale pięknie! Widoki jak z pocztówki
Piękne widoki oraz piękna mamusia. Dużo zdrówka życzę

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Więcej o: