Modne płaszcze - trendy na sezon wiosna 2020. Przegląd największych hitów

Modne płaszcze na sezon wiosna 2020. Specjalnie dla was wybraliśmy najbardziej gorące trendy, jeśli chodzi o okrycia wierzchnie na nadchodzący wiosenny sezon.

Modne płaszcze na wiosnę 2020 - przed wami krótki przegląd najnowszych i najbardziej gorących trendów. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby, które lubią bardziej skromne i stonowane ubrania, jak również te, które chcą rzucać się w oczy swoimi stylizacjami.

Być jak Doda! Tygodniowy eksperyment ze strojem i makijażem:

Zobacz wideo

Modne płaszcze na wiosnę 2020 - płaszcze w kratkę

Modne płaszcze na sezon wiosna 2020 to płaszcze w kratkę. Takie okrycia wierzchnie lansują najbardziej popularne domy mody. Na szczęście popularne sieciówki szybko podchwyciły ten trend, dzięki czemu możemy kupić modny płaszcz w kratkę w atrakcyjnej cenie. Takie okrycia wierzchnie regularnie wracają do łask. Możecie postawić na klasyczną kratkę, jak również na bardziej odważną np. połączenie kontrastujących ze sobą odcieni.

Modne płaszcze na wiosnę 2020 - pikowane płaszcze

Damski płaszcz to bardzo ważny element garderoby. Nie tylko ze względu na swoją praktyczność, ale również i styl. Jeżeli chcesz być modna w sezonie wiosna 2020, postaw na pikowany płaszcz. Najlepiej niech będzie w jednym z tych czterech kolorów:

  • ciemna zieleń,
  • granat,
  • przygaszony żółty,
  • musztardowy.

Modne płaszcze na wiosnę 2020 - odważne, intensywne kolory

Trendy na sezon wiosna 2020 to również odważne i rzucające się w oczy płaszcze. Co to oznacza? Przede wszystkim kolor! Postaw zatem na intensywną czerwień, jasną zieleń, róż bądź też neony. W takich kolorowych płaszczach na pewno nie przejdziesz niezauważona.

Modne płaszcze na wiosnę 2020 - klasyczny trencz

Modne płaszcze na wiosnę 2020 to również klasyczny i ponadczasowy trencz. Taki płaszcz ma dwurzędowe zapięcie i bardzo często szeroki pasek z klamrą. Dodatek ten jest nie tylko praktyczny, ale również pięknie podkreśla talię i dodatkowo służy jako ozdoba. Klasyczny trencz najczęściej występuje w różnych odcieniach beżu. Oczywiście dozwolone są również inne kolory. Jaką powinien mieć długość? Modny trencz na sezon wiosna 2020 powinien sięgać mniej więcej do kolan.

Więcej o: