Edyta Górniak pokazała się bez makijażu. Fanka porównała ją do Seleny Gomez. "Cudo to mało. Bogini"

Edyta Górniak zaskoczyła swoich fanów najnowszym zdjęciem. Popularna polska piosenkarka zaprezentowała się im na Instagramie kompletnie bez makijażu. Fani od razu zasypali gwiazdę komplementami.

Edyta Górniak należy do tych gwiazd, które bardzo chętnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Jedna z najbardziej popularnych piosenkarek na Instagramie regularnie uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia poza sceną. Tym razem mocno zaskoczyła swoich fanów. Edyta Górniak opublikowała bowiem na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się bez makijażu. Fani byli zachwyceni. Nie dziwimy się. My również jesteśmy. Jedna z fanek porównała nawet piosenkarkę do młodej, amerykańskiej gwiazdy - Seleny Gomez.

Edyta Górniak zaszalała i pokazała się topless. Nagrała to i opublikowała na swoim Instagramie:

Zobacz wideo

Edyta Górniak pokazała się bez makijażu

Edyta Górniak opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podejrzeć, jak piosenkarka prezentuje się bez makijażu. Sami zobaczcie. Jak wam się podoba?

Dla was dzień dobry, dla mnie dobranoc. Falling asleep with a new song for U... slowly growing in my heart

- napisała na Instagramie Edyta Górniak.

Uwagę zwraca jeden z hasztagów, którymi popularna piosenkarka podpisała zdjęcie. Edyta Górniak napisała po angielsku:

Nowy początek

Czyżby chciała nam coś zakomunikować w ten sposób? Na razie nic więcej nie wiadomo na ten temat, trzeba czekać na dalsze informacje od Edyty Górniak.

 

Edyta Górniak bez makijażu. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Edyty Górniak. Jej zdjęcie zdobyło ogromną liczbę lajków oraz komentarzy. Zdecydowana większość z nich była pozytywna.

Cudo to mało. Bogini
Humor od razu poprawiony na cały dzień. Tylko pani tak skutecznie to potrafi zrobić
Jejku jaka śliczna
Piękna

- to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Edyty Górniak.

Wśród wpisów internautów dojrzeliśmy również taki, w którym fanka wyznaje, że dla niej Edyta Górniak bez makijażu wygląda jak Selena Gomez. Zgadzacie się z tą opinią?

Więcej o: