Julia Wieniawa padła ofiarą grafika. Poszło o plakat serialu Polsatu "Zawsze warto". Aktorka skomentowała

"Zawsze warto" to popularny serial Polsatu, którego druga edycja wraca już w marcu. Promuje go plakat, na którym internauci dostrzegli wpadkę grafika. Skomentowała ją nawet sama Julia Wieniawa.

"Zawsze warto" to ostatnio jeden z najpopularniejszych seriali Polsatu. Jego pierwsza edycja emitowana była od września 2019 i spotkała się z naprawdę dużą przychylnością. Produkcja zdobyła ogromną sympatię widzów, w efekcie czego otrzymała nawet prestiżową nagrodę Telekamerę w kategorii "serial". Producenci "Zawsze warto" poszli więc za ciosem i już wiosną będziemy mogli oglądać kolejny sezon tego popularnego serialu. Drugi sezon "Zawsze warto" wraca na antenę Polsatu już na początku marca, a dokładnie w środę 4.03 o godzinie 21:10. Cieszycie się?

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała, jak ciężko trenuje na siłowni

Plakat serialu "Zawsze warto". Wpadka grafika

Julia Wieniawa, która jest jedną z największych gwiazd serialu "Zawsze warto", pochwaliła się na Instagramie kolejnym, drugim już sezonem produkcji. Aktorka opublikowała na swoim profilu plakat serialu "Zawsze warto" i napisała:

Oj tak. WRACAMY! Pierwszy odcinek drugiego sezonu @zawszewartopolsat już 4 marca o 21:10 w @polsatofficial

Fani aktorki wykazali się dużą spostrzegawczością. Ich największą uwagę przykuła nie informacja o kolejnym sezonie serialu "Zawsze warto", ale poważna wpadka grafika. O co chodzi? Czytajcie dalej.

"Zawsze warto". Julia Wieniawa padła ofiarą grafika. Aktorka skomentowała

Plakat serialu "Zawsze warto" na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym specjalnym. Jednak spostrzegawczy fani Julii Wieniawy od razu dojrzeli pewną wpadkę grafika. Spójrzcie na rękę aktorki. Wygląda bardzo nienaturalnie, prawda?

Julka uwielbiam cię, ale czemu masz taka dziwna rękę? Co zrobił ci ten fotograf?
Czekam na nowy sezon.... Ręka jak od bobasa doklejona

- czytamy w komentarzach fanów.

Julia Wieniawa odniosła się do tych komentarzy.

Hahaha, rzeczywiście! Chyba musieli mi skurczyć rękę, żebyśmy się zmieściły

- skomentowała na wesoło aktorka.

 
Więcej o: