Natalia Kukulska w bardzo zmysłowej i śmiałej stylizacji. W tak odważnym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy

Natalia Kukulska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które sprawiło, że jej fani wpadli w zachwyt. Piosenkarka pokazała się bowiem w dość odważnej, do tego kobiecej i zmysłowej stylizacji. Sami zobaczcie.

Natalia Kukulska należy do tych polskich gwiazd, które lubią eksperymentować ze strojami i starają się wyróżniać swoimi oryginalnymi stylizacjami. Nie inaczej było i tym razem. Piosenkarka zaskoczyła wszystkich swoją odważną stylizacją. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. Jaka była reakcja jej fanów? Czytajcie dalej.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska w bardzo odważnej stylizacji

Natalia Kukulska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem, które powstało w ramach sesji do magazynu "Zwierciadło". Trzeba przyznać, że w tak odważnym wydaniu dawno nie widzieliśmy piosenkarki. Uwagę zwraca jej śmiała stylizacja, a przede wszystkim dość duży dekolt. 

Natalia Kukulska ma na sobie skórzany top, który jest krótki, przez co delikatnie odsłania płaski brzuch gwiazdy. Do tego ma dość głęboki dekolt, który pięknie podkreśla biust gwiazdy. Natalia Kukulska wygląda zmysłowo i kobieco, ale nie wulgarnie. Na nogach ma czarne spodnie z wysokimi rozcięciami. Do tego buty trapery w tym samym kolorze. Całość stylizacji uzupełnia długa, biała koszula. Jak wam się podoba Natalia Kukulska w tak odważnym i zmysłowym wydaniu? My jesteśmy zdecydowanie na tak.

 
Ostatnio głównie kapcie. Studio. Mikrofon. Herbatka. Nuda na insta... Może chociaż jakaś ścianka? Ps. No dobra - zdjęcie z serii, jak mówi @aleksandraleksandrowna -„ wymuszanie komplementów”. A tak serio - zwalniam was z tego. Oceniam się na lekką blazę... ale dekolt rzadki jak na mnie. Post również. Ps. Zdjęcie znajduje się w ostatnim Zwierciadle, którego okładkę zdobi moja mama. Macie swój egzemplarz?

- napisała na Instagramie Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska w dużym dekolcie. Fani zachwyceni

Zdjęcie Natalii Kukulskiej nie przeszło niezauważone przez jej fanów. Fotografia zdobyła ogromną liczbę lajków oraz komentarzy zachwyconych internautów. 

Super, dobre geny. Nie wyglądasz na swój wiek, tak trzymać
Wspaniała
Klasa
Jeju, cudnie

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych fanów.

Więcej o: